Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így valamit is elmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így valamit is elmondani a párunknak?

Figyelt kérdés
Barátnőm az elején mondta, hogy bármi is történik velem mondjam el! Én ennek a kérésnek eleget téve elmeséltem neki gondjaimat. Akár fájt valamim, mondtak valamit stb. Erre meg most azzal jött hogy kislányos vagyok mert mindig történik valami. Elvileg tetszett neki, hogy könyveket olvasok és hogy fejlesztem maga. Erre jött múltkot azzal, hogy mit olvasok annyit abból nem lehet megélni stb (dolgozom). És utolsóként előjött egy olyan visszataszító énje hogy csak pislogok mint a pocok a lisztbe. Totál pénzközpontúság, hogyan kell még több pénzt keresni, meg meg kell dolgozni a pénzért (mint ha nem tudnám). Megfigyeléseim alapján ez a viselkedési forma megegyezik az édesanyja személyiségével. Lassan már nem is mondok neki semmit mert "kislányos" vagyok. Meg szerinte miért duzzogok mikor elmeséli milyen gazdag, tehetős udvarlói voltak. Mennyi pénz és kocsi meg ház volt. Meg a régi pasija mennyire ügyeskedő volt.
2016. júl. 22. 09:32
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
0%

Párja válogatja...de am, legtöbbször, ha VÉLETLEN elmondasz valamit, ami kizárólag a te gondod,, akkor egy töketlen kis pöts vagy. Ha olyat mondasz el neki, amivel tud azonosulni, tehát mondjuk kiskori beilleszkedési gondok, akkor együttérez veled. Ennyi. Az empátia nem alapvető női jellemvonás.


Többeknek jön be a mindig pozitív felszínt mutató férfi, aki magabiztosságot színlel. #tapasztalat


26/F

2016. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, akkor a kérésének megfelelően legyél férfi, és legközelebb közöld vele, hogy akkor kisanyám itt a lehetőség, lehet söpörni az exhez pénzt tarhálni, ha nem vagyok neked elég jó.

Mert úgy látom, ez lehet a gond, hogy már nem vagy elég jó. És ahogy nézem, lehet hogy a kedves anyósjelölt tömte tele a fejét, ha sűrűn látod visszaköszönni a nézeteit.

2016. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat elobb utobb eltunik a megfelelni vagyo maz mindenkirol aztan vagy tetszik ami alatta van es elfogadod vagy nem.
2016. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

Hát én úgy gondolom, h mivel javarészt egy pár egy egység, ezért úgy gondolom, hogy ami probléma, ami foglalkoztat, arról érdemes beszélgetni, megosztani. Viszont azért minden apró cseprő dolog az meg már sztem tényleg sok. Persze, meghallgatom, ha úgy van, de nekem időnként mérhetetlen sok időt, energiaforrást emészt fel. Nem szeretek én se leszívni senkit az állandó panaszkodással és szívesebben veszem, ha velem sem teszik.

Persze mkinek lehet olyan időszaka, amikor minden összejön. De én csak olyan ember mellé vagyok hajlandó odaállni (de amellé viszont teljes mellszélességgel), akinek azt látom, hogy ténylegesen tesz is probléma ellen, nem csak nyavajog. A környezetemtől is elvárom, hogy pitsán billentsenek, őszintén, ha birka vagyok.

Hiszek a személyiségfejlődésben és tapasztalataim szerint az nem visz előre, ha szerencsétlen vagyok és mellé még vállon is veregetnek; hogy úgy a jó, te mindent jól csinálsz, a világ a hülye.

Nem. Ha konstans szerencsétlen vagyok, igenis én csinálok vmit rosszul.

2016. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Valószínű az van amit a 3-as mond. Már nem a megfeleléses időszak van.

Ennek nem lesz boldog vége hosszútávon. Nem ő a társad.

Ha legközelebb jön a régi udvarlók dumával, akkor meg lehet neki mondani, hogy legalább még ugyanennyi gazdag udvarlót kívánsz neki az életben! És elzavarod.

2016. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen ha most nem jo vele es anyjat latva ez csak rosszabb lesz,miert vagy vele?

Fontos egy parkapcsolatban a kommunikacio es nagyon sok pasinak gyenge pontja,nalad nem.Csak kell hozza egy no aki megert es tamogat,nem lehuz es lefikkant erte.

2016. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a fura, hogy ő kérte. Mi a francnak kér valaki valamit, ha utána képtelen kezdeni valamit a helyzettel.

Tök igaza van az előző válaszolóknak, nem stimmeltek, és ebből nehezen lesz kiegyensúlyozott normális kapcsolat hosszú távon.

2016. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
...és ezért vagyok én zárkózottabb egyre inkább. Ha igazat mondok "őrült vagy" meg "nyápic vagy", ha meg nem akkor "nem tudsz őszite lenni" meg "nem is szeretsz". Hát én feladom.
2016. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!