Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud egy ilyen féreggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epik2016 kérdése:

Hogy tud egy ilyen féreggel ezek után lefeküdni?

Figyelt kérdés

egy ismerősöm meg a barátnője.az egész kapcsolatuk veszekedésekből és törés zúzásból áll.terhes lett a lány és a terhesség alatt a srác magára is hagyta leszarta nem foglalkozott vele elhanyagolta ez ment az elejétől kezdve.most a gyerek miatt kénytelenek együtt élni a de alány úgy utálja hogy nehéz megfogalmazni.tönkre tette az életét átverte,megalázta,otthagyta,elhanyagolta,kihasználta.

MIÉRT FEKSZIK LE EGY ILYEN ALATTOMOS FÉREGGEL EZEKUTÁN?



2016. júl. 22. 14:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyszerű: A nőknek ez kell! Most ezen mit kell kérdezni? :D Van egy "jó csávó"-> az azt csinál, amit csak akar. Ha jól nézel ki, van pénzed, menő vagy, te vagy az álompasi!
2016. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"a srác is egy papucs"


Akkor ki az, aki miatt "az egész kapcsolatuk veszekedésekből és törés zúzásból áll"??

2016. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"de a lány úgy utálja hogy nehéz megfogalmazni"


- nagyon hihető, hogy a szex miatt, mit is írtál havonta?

Találj ki jobbat!

2016. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta hogy amikor eppen nem veszekednek akkosz szoktak mert hogy mind a kettojuknek vannak igenyei de inkabb a lany szokta ezt mondani.nem miattam van a balhe ha erre kivancsi valaaki csaknprovalom megerteni l. A srac is papucs mert olyanokat megenged vagy nem vesz rola tudomast csak hogy ne legyen balhe otthon . Tehat nem tudom hogy hova tegyem a dolgot.
2016. júl. 22. 22:27
 25/26 anonim ***** válasza:

"A srac is papucs mert olyanokat megenged vagy nem vesz rola tudomast csak hogy ne legyen balhe otthon."


Akkor nem ő "tör-zúz" a lakásban, hanem a lány???

2016. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
A srác tör zúz de ritkán nem mindennapos dolog nyilván a lány miatt és ráadásul 2 éves dolgokert amit megbeszeltek mar 1000szer csak előjönnek mindig. Nem értem én ezt
2016. júl. 23. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!