Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tette ezt velem? Hetfo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tette ezt velem? Hetfo este osszevesztunk a baratommal nagyon kemenyen, ha visszaemlekszek 11 ev alatt ez a masodik veszkedesunk, az elso kicsi volt emelett.

Figyelt kérdés

Miutan ossze vesztunk megcsapott de nem erosen erre en ossze pakoltam es haza mentem, amennyit birtam ruhat annyit vittem magammal. Amikor ki leptem az ajton utanam orditotta h "szeretlek nagyon, ne menj el es nelkuled vege az eletemnek" kedd reggel irtam egy smst h hogy van es mit csinal valaszkent vissza irta h akarok talalkozni veled. Bele egyeztem s amikor talalkoztunk ossze volt vagva a karja. Ongyilkos akart lenni mert h elhagytam ot ki akar bekulni ujra akarja kezdeni (folytatni) az eletet velem. Kertem tole egy kis idod h dolgozzam fel azt amit csinalt hetfo este velem es magaval. Nagyon szeretem en is ot es o is engem 5 eve koltoztunk ossze 11 eve vagyunk egyutt es azelott 1 evet kerulgetett h legyunk egyutt. Meg nem vagyunk hazasok nyaron akar eljegyezni.


Ti mit csinaltok helyettem valaszt is kellene adja neki?


2009. febr. 26. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztetek össze? Hány évesek vagytok?
2009. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

en 26 vagyok es O 27 azon vesztunk ossze h kaptam valentin napkor szep idezeteket egyik munkatarsamtol (amugy minden noi dolgozonak adott) es megkapta hetfo este es azt hiszi h vele megcsalom Igy is feltekeny volt rea feltett tole de soha nem adtam okot rea h feltekeny legyen

egyszer meg akarta verni a munkatarsamot mert rea csapott egy kicsit a hatsomra (akkor volt az elso kis veszekedesunk) es en egyet orditottam mert meg ijjedtem pedig nem fajt :)

2009. febr. 26. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Rácsapott a hátsódra? És te simán mosolyogva hagytad? Hát ne haragudj, de én is féltékeny lennék ha ilyen párom lenne. Szerencsére nincs!

(21/ffi)

2009. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz kérdés. Te tudod, hogy képes-e öngyilkosságra.

Az szép dolog, hogy szereted. De kéedés, hogy meg tudsz-e benne továbbra is bízni, nem fogsz-e félni tőle a következő vitátok után, nem válik-e agresszívabbá a viselkedése, nem veszik-e el a tisztelet.

Szánalomból, sajnálatból, megszokásból, bizalom nélküli szerelemből ne maradj vele. Nem szabadott volna megütnie téged, és ahelyett, hogy magát vagdossa, inkább követnie kellett volna és bocsánatot kérnie.

Ha szereted, és úgy érzed, hogy tudnál később bízni benne, tedd próbaidőre. Éljetek kicsit külön, majd utána ruccanjatok megint össze. Halasszátok el az esküvőt, eljegyzést, ha kell.

2009. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, ha az én csajom hátsójára csapna valaki, akkor nemcsak féltékeny lennék, hanem eltördelném a gyerek kezeit az tuti. Csodálod, hogy féltékeny? Szerintem tejesen igaza van, egy fiu sem nézi jó szemmel ha a barátnőjének szép idézeteket kuldozget egy masik fiu. Tokmindegy mi az indok, vagy alkalom. 22/ffi
2009. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Hát én is féltékeny lennék de csak akkor ha nem ismerem az illetőt aki rácsapott, mivel az osztályomba ez hülyeségnek számit, ugyanugy ahogy mindenki mindenkinek puszit ad (a fiúk lekezelnek persze, kivéve a haverom meg én ha részegek vagyunk xD de az se semmi komoly) meg ölelkezünk meg minden, szóval ha ott valaki rácsapna csak nevetnék és mennék tovább, de amugy már... ........

Szerencséd van hogy igy szeret, külömben már elhagyott volna..

17-f

2009. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát már bocsi, de miért ő tehet róla, hogy a munkatársa csapkodós kedvében volt? Nehogy már az ő hibája legyen! Az, hogy ez a popópacsi nem tetszett a pasidnak, aláírható, hiszen szeret Téged, remélem azért a kollegának megmondtad, hogy ilyet többet ne tegyen!


Az, hogy meg volt vagdalva a karja, mert öngyilkos akart lenni..... hát tudod, ha valaki tényleg öngyilkos akar lenni, akkor meg is teszi. Ez csak egy érzelmi zsarolás részéről, mert szeret téged és nem akar elveszíteni. Viszont nem ez a megfelelő módszer arra, hogy visszaszerezzen Téged, mert ezzel csak azt fogja elérni, hogy később amikor tényleg komolyabb összezörrenés van, esetleg végérvényesen tönkremegy a kapcsolatotok, akkor nem mered majd elhagyni lelkiismereti okokból, és benne maradsz a rossz kapcsolatban, és ezzel magadnak teszel nagyon rosszat.

Azt viszont tényleg ne hagyd, hogy elkezdjen ütni, jól tetted, hogy elcuccoltál, igenis érezze, hogy Téged nem üthet meg!

Ha szereted, akkor békülj ki vele, viszont mindenképpen kösd ki, hogy ha mégegyszer megüt, akkor véglegesen elmész tőle. Kicsit halasszátok el az esküvőt. És hogy ő is megbízzon benned, ha a jövőben popócsapkodóshoz hasonló eset történik, azonnal közöld az illetővel, hogy ez Neked nem tetszik. SZóval kössetek kompromisszumokat. Ahhoz, hogy a kapcsolatotok boldog leyen, Neked is kell érte sokat tenni és neki is. Dehát azért az, hogy a kollégáktól kapsz valamilyen alkalomra üdvözlőlapot.... nem tudom hogyan lehetne elkerülni, max. úgy, hogy szépen érthetően megmondod nekik, hogy NE küldjenek, mert ez zavart okozhat a kapcsolatodban. Ha neked ez belefér, tedd meg a kedvéért ha tényleg szereted.

2009. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az idézettel semmi gond, az nem féltékenységi ok. A seggre csapás, illetve ha te ezt hagyod az már annál inkább. Elsőre nem csinálnék semmit, de ha másodjára előfordul a sráccal és a feleségemmel is elbeszélgetnék, hogy akkor mi is van most?


Öngyilkosság:

Azért vagdosta meg a kezét, mert egy kis nyominger faszi. Azt hiszi máshogy nem tud megtartani, csak úgy ha szánalmat ébreszt benned.


A tettlegesség:

Én verbálisan is el tudom úgy intézni, a dolgot, hogy sírás legyen a vége (megjegyzem egyszer került rá sor, nem is volt baj utána) Nem kell megverni senkit sem, mert azzal nem lesz jobb.

2009. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A féltékenység betegség,és egyre rosszabb lesz.Főleg,ha még zsarolással is társul.Nem irigyellek.
2009. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ezt a ket veszekedes amit le irtam annyi volt koztunk tobbi mezes volt soha nem szolt rossz szot hozzam sokat bokolt jol ereztem magam mellette es o is velem a nagy O voltunk egymasnak. Amgy en is hibas vagyok egy kicsit mert elmentem vagy el dobhattam volna a levelet, szerintettek

amugy azert kaptam a hatsomra akkor mert latta h ott van a baratom, ma reggel munkaba menet megverte a munkatarsamot mert h miatta volt minden most a munkatarsam fel akarja jelenteni. Soha nem volt agresziv most nem tudom mi lett vele megvaltozott hetfo ota. En meg mindig itthon vagyok a szuleim nem tudjak h miert de szerintem sejtik h van valami. Szombaton majd meglassuk h mi lesz akkor adok valaszt neki csak nem tudom milyen valaszt adjak mert meg mindig szeretem ot es o is engemet

2009. febr. 27. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!