Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal osszevesztunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal osszevesztunk. Hogyan bekulhetnenk ki?

Figyelt kérdés

Megcsaltam,es o erre rajott.Azt mondta h meg tudja bocsatanai,csak ki kell erdemeljem es vissza kell szerezzem a bizalmat.

Szeretnek valami vicces es kedves kicsi dolgot csinlani neki.Pl. 1000 cetlire rairom h BOCSANAT,es mikor odaadom azt mondom hogy "ezer bocsanat".

Ilyesmire gondolok!



Elore is koszonom:)

L


2011. jún. 15. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez valami k%rvajó 5let.Inkább írd 1millió cetlire azt,hogy csók és akkor mondhatod,hogy millió csók.Ezzel nem fogod visszanyerni a bizalmát,nem is értem,hogyan tud neked megbocsátani.Mondjuk az ő dolga.Elég,ha annyit teszel,ha már így alakult,hogy szereted és nem csalod meg.
2011. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
segíteni nem tudok, ezáltal nem fogok, de ha engem megcsalna egy barátnőm, tuti, hogy minden gondolkodás nélkül kidobnám. ha őt szereted minek csalod meg, ha mással akarsz lenni minek vagy vele?
2011. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hosszu tortenet,nem pontosan megcsalas,de annak minosul...most nem szeretnem leirni..:((segitsetek
2011. jún. 15. 22:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Már írtam,legyél hűséges és szeresd.Az IDŐ majd begyógyítja a sebeket.Ajándékot adhatsz neki,de ne várj cetliktől javulást.Ez az ezer bocsánat pedig rosszul is elsülhet,mert manapság inkább pejoratív értelemben használjuk.Inkább szervezz vele programot,kedveskedj neki.Mutasd ki,hogy szereted.
2011. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jajj na!Miert van az hogy felteszek egy kerdest es teljesen mas valaszt kapok ra???

Kerlek csak az irjon aki olyant ir ami nekem hasznos!

2011. jún. 16. 18:51
 6/12 Nikinis válasza:
Szerintem sem fogod ezzel az ötlettel vissza nyerni a bizalmát!! Egy kis ideig néz el neki mindent, tedd azt amit ő szeretne!!! Nekem is ez volt;)
2011. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

írj verset neki..:)

ami a szívedből jön..

2011. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha felteszel egy kérdést, amiben ráadásul leírod, hogy... mit műveltél, számíthatsz az ilyen válaszokra is.

Hogy mit kéne tenned... Ez az utolsó tanács kissé érdekes, nézz el neki mindent... Mi lesz, ha úgy tudna csak megbocsátani neked, ha ő is csaphatna egy görbe éjszakát? (Megjegyzem, ha engem megcsalna a pasim, és rájönnék, én biztos isten, h szintén megcsalnám. Tudom, gyerekes, meg így semmi értelme együtt lenni, blablabla, de ettől én totál megnyugodnék...)

Ha úgymond a barátod idézte elő a megcsalást (megbántott, sz*rt a fejedre, stb), akkor szerintem nem kell érte pitizned, láthatóan neked jól megy a tovább lépés.:)

Ha nem... akkor igen, el kell dobni a dacos női büszkeséget, és bocsánatot kérni, elismerni, h hibáztál és kisangyalkaként viselkedni. Már ha neked ér ennyit az egész.

Nekem biztos nem érne. Igaz, senkit nem csaltam meg és nem is áll szándékomban.

21L

2011. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem kidob..
2011. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom de ez ribancok művelik ezt ! Te a bocsánatáért esedezel,jóvá akarod tenni. De most ha egy picit is gondolkodunk, akkor te mirefel csaltad meg ? 2 : ha képes voltál megcsalni a jövöben is képes leszel.3: a srác helyében kapásbol elhagynálak ( ha egyfedél alat laktok, max akkor nem mennék el mellöled, ha nem lenne hová menned ! s baráti viszonyban lennénk egy fedél alatt ) én véleményem.

de tanácsként, mivel ezért jöttél erre a "fórumra" annyit írnék, sírj :) a könnyek mindenkire nagy hatással vannak, ne azért sírj , hogy veled legyen, hanem azért, hogy bocsásson meg ( ne az legyen a célod, hogy együtt legyetek ) hanem az , hogy bocsásson meg neked s ne ez legyen a véleménye rólad ami épp van.

második tanács : Romantika :) érsd benne mindent. séta,vacsora,egy jó film,akár szeretkezés.

Soksikert


17/f

2011. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!