Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfinak miért jó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak miért jó, ha leépíti a barátnője önbizalmát?

Figyelt kérdés
Több példát is láttam már erre: van egy kedves, csinos szép lány. De a pasija folyamatosan azt mondja neki, hogy dagadt, buta, nem ér semmit... Stb. Semmibe veszi, megbántja és a nő totál depressziósan lép ki a kapcsolatból. Persze az elején egyik pasi sem ilyen volt, mintha szép fokozatosan akarnák leépíteni a nő önbizalmát. Ez miért jó nekik? Miért jó az egy férfinek, ha a mellette lévő női egyre boldogtalanabb és egyre nagyobb kisebbségi komplexusa van?

2016. júl. 22. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert akkor a nő nem keres jobb képűt nála.
2016. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Titusztitusz ***** válasza:
40%
Na mer aztán gondolod,hogy az ilyesmi senkiházi ürgék TISZTÁBAN VANNAK TÁN AZZAL,HOGY MIT IS CSINÁLNAK? Vannak a csudát...Ösztönösen csinálják azt,amit,anélkül hogy tudatában lennének annak,hogy mit is művelnek...Sőt,van olyan is,amelyiknek szent meggyőződése az,hogy ilyenkor milyen poénos szokott lenni...
2016. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Mert akkor a nő beéri egy olyan semmirekellő gyökérrel, mint ő, és nem megy el nála sokkal jobbat keresni.
2016. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Én egyáltalán nem csodálkozok ezen, itt is azt olvastam a minap, hogy az a jó, ha "letöröd néha a nő szarvát", nehogy elbízza magát. Érted? :)

Puások: feszegesd a nő határait, tartsd bizonytalanságban. Néha szólj be neki, kinézetére.

2016. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Birtoklási vágy.

Igen,mindig fokozatosan történik, különben nem vennék be a rossz dumát a nők.

2016. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Czakó Dorina oldalát ajánlom, ha érdekel a téma.
2016. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Minél lejjebb van a nő, annál feljebb van a férfi. A férfi így kiélheti a nárcisztikus hajlamait, dicsfényben tetszeleghet. Lealázta a nőt, az pedig kulloghat utána. És miután ez megtörtént megmutathatják egy másik arcukat. A kedveset, a szeretőt, a legjobb embert a világon. Miért? Mert így éreztethetik Veled, hogy szükséged van rájuk, kvázi addiktív állapotot hoznak ki azzal, hogy téged lealacsonyítanak, mert így ők magasabb pozícióban tetszeleghetnek. Őket imádni kell!

Az okos férfi (vagy inkább mondjuk úgy, hogy az okos ember) ilyet nem csinál, nem rombolja a másikat, hanem bátorítja, vele örül, elismeri a másik sikereit, így kerülve az illetővel együtt magasabb szintre.

2016. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek attól érzik többnek, erősebbnek magukat, ha a másikat földbe döngölik.
2016. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó ,mert így papucsot lehet csinálni a nőből akibe bele taposhatnak,én is kerültem ilyen szituba ,csak balszerencséjére az a papucs egyszer nagyon visszaharapott :D
2016. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom hogy miért jó és nem is érdekel. Ha a lányoknak ez kell, hát lelkük rajta. :)
2016. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!