Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfinak miért jó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak miért jó, ha leépíti a barátnője önbizalmát?

Figyelt kérdés
Több példát is láttam már erre: van egy kedves, csinos szép lány. De a pasija folyamatosan azt mondja neki, hogy dagadt, buta, nem ér semmit... Stb. Semmibe veszi, megbántja és a nő totál depressziósan lép ki a kapcsolatból. Persze az elején egyik pasi sem ilyen volt, mintha szép fokozatosan akarnák leépíteni a nő önbizalmát. Ez miért jó nekik? Miért jó az egy férfinek, ha a mellette lévő női egyre boldogtalanabb és egyre nagyobb kisebbségi komplexusa van?

2016. júl. 22. 16:11
1 2
 11/18 cukilányka 0.0 ***** válasza:
mert pszichopaták.
2016. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

mert ez olyan gyakori?

engem mindig biztat a barátom, és egyre jobban is nézek ki, meg csinálok dolgokat, okosodok. nem akarnék lemondani erről a támogatásról egy jóképűbb férfiért. :D

a környezetemben sem láttam még ilyet igazából.

2016. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 omba ***** válasza:
100%

Nem a "férfiaknak" jó ez, az önbizalomhiányos, gyenge nyomiknak.

Jobbak nem tudnak lenni, tehát, ha lejjebb tudják nyomni a nőt, másik egyenlőség, vagy akár fölényük lesz.

Magukból se nézik ki, hogy még egyszer szóba állna velük valaki, ezért ragaszkodnak életük egyetlen "zsákmányához"


Az én kedvesem nagyon okos és szép - nem mindig hiszi el, ha mondom, de azért mondom. És miatta már annyi minden sikerült nekem is, ami nélküle nem ment volna... ilyeneket is kihagynak azok a szerencsétlen.

2016. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne, akkor többször megnyomnám a zöld kezet Omba válaszára! Teljes mértékben igaza van!
2016. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Célja kialakítani a társfüggőséget... Ő sokszor mondja ezt, te rájössz, hogy örülsz hogy legalább neki kellesz... Nem akarsz elszakadni tőle, mert h legyen valaki az életedben, mert elhiszed, hogy nem érdemelsz jobbat... és a legmegdöbbentőbb számomra, hogy ez működik is...
2016. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Elég sokan leírták már, igen, az a céljuk, hogy így a nő nem hagyja el őket. Aztán ha már teljesen tönkretették és már nincs benne kihívás, akkor eldobják. Ez a pszichopata verziójuk. A másik, aki ennyire nem beteg, egyszerűen csak rájött, hogy jobbat úgyse kap, ezt a lányt se fogja tudni megtartani máshogy, azok akár egész életükön át képesek egy embert terrorizálni, ha az le nem lép.


És igen, gyakori...

2016. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy ördögi kör. Van olyan, amikor a férfi feltuningolja a nő önbizalmát (úgy, hogy megbecsüli). A nő emiatt egy idő után azt képzeli, hogy sokkal jobbat is kaphat. Ezért otthagyja a férfit, akit még le is néz csak azért, mert megbecsülte. A nő a végén keres magának egy bunkót akit bunkósága miatt igazi férfinak tart, de aki leépíti az önbizalmát úgy ahogy írod. Utána mindenféle drámák alakulnak ki és végül otthagyja azt a férfit is leépült önbizalommal. Ismételten jön egy önbizalomépítő kör egy normálissal és ismétlődik minden. Így működnek a dolgok. Idővel a normálisabb férfi is bunkóbb lesz a nőkkel, már ösztönösen. Mert a nők az ilyeneket többre becsülik.
2016. aug. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Lánykoromban vicces, vagány, önálló voltam. Mára egy roncs vagyok. Pedig csak 6 éve vagyok vele. De már nem sokáig! Hamarosan eljön az a szabadságom és az én időm.
2016. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!