Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy olyan dolog állt most közénk, amin már nem lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Nem tudom végleg hagyott-e el, vagy ez csak szünet, csak összepakolt és elment. Nem haza (másik városban lakik) csak a szüleihez (ők itt). Amiért elhagyott, azon nem lehet változtatni, csak megmagyarázni tudnám a dolgokat, mert szerintem nem tud mindent, félek, hogy félreérti - ha legalább a telefont felvenné.
2016. júl. 23. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Így semmit nem lehet hozzászólni, ha nem mondod az okot...
2016. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 omba ***** válasza:
100%

Ez így elég talányos, vannak dolgok, ahol magyarázat lehet ugyan, de mentség az még sincs.

Ha nem megy a telefon, akkor talán mail?

2016. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha esetleg leirnad a konkret tortenest, akkor segiteni is tudnank.
2016. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az unokatestvére volt a feleségem, aki öngyilkos lett. Nemrég derült ki. Tudom hülyén hangzik, hogy ismertetségünk 2 hónapja alatt ez nem derült ki hamarabb, de azelőtt csak kétszer találkoztunk, egyszer futólag, egyszer a lagzin (ami 100 fős volt, én spicces voltam, ő korán távozott egy a mint kiderült, jóvoltomból mellére boruló pohár bor miatt). A feleségem az esküvő után szinte egyáltalán nem tartotta a kapcsolatot a családjával. Így, bár magam sem értem, történhetett meg az, hogy csak egy ki tudja hol talált esküvői fotó fedte fel ezt két hónap együtt lakás, ebből két hét járás (de első perctől barátság, és vonzalom) után számunkra. Ez kedden volt, aznap már nem szólt hozzám, bezárkózott a szobájába, másnap elment.
2016. júl. 23. 13:43
 5/20 anonim ***** válasza:
És ezt mivel indokolta? Igen, az unokatestvére, akivel mint kiderült az írásodból valószínűleg semmilyen kapcsolata nem volt, egyszer a feleséged volt. És? Nem értem, hogy ezért miért kell bezárkózni meg tönkretenni a kapcsolatot, nem tettél semmi rosszat.
2016. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 omba ***** válasza:
100%

Ha csak nem téged hibáztat a család a feleséged öngyilkosságáért, akkor nem látok semmi értelmes magyarázatot.

Ha igen, akkor meg úgysincs mit tenned.

2016. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azelőtt a legjobb barátnők voltak, és butaságnak hangzik, de féltett engem tőle. Mondjuk beleszerettem, szóval talán nem is akkora butaság... A szülei azzal vádoltak én tiltottam őt tőlük, miattam lett depressziós és öngyilkos, ráadásul várandósan (megjegyzem, nem tőlem), de ez nem igaz, én nem tiltottam el őt tőlük! Szerintem nem bántam rosszul vele. De szerintük egy szörnyeteg vagyok. Az anyja képes volt a temetésén leköpni! Nem mintha vádolnám, de attól tartok azért hagyott el. Mást nem tudok elképzelni.
2016. júl. 23. 15:19
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, engem hibáztatnak. De én buta azt hittem, hogy ennél jobban ismer.
2016. júl. 23. 15:21
 9/20 omba ***** válasza:
100%

Hát, akkor ennek vége, de szerintem jobba lesz neked így.

Én elhiszem, hogy te nem vagy egy állat, de egy gyűlölködő családdal szemben nagyon kevés párkapcsolat tud boldog lenni.

2016. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

"két hónap együtt lakás, ebből két hét járás"


mi?


zavaros az egész sztori, azt is írod, összesen 2x taliztatok, ráadásul nem is veled lakik, hanem jóval odébb.


amúgy az okot se látom sehol.

2016. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!