Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mackos urak van olyan koztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackos urak van olyan koztetek akinek sikerult csinos holgyet felesegul venni vagy mindegyikotoknek teltebb idomu tulsulyos holgyemeny jutott?

Figyelt kérdés
Az ismeretsegi koromben a mackos urak vagy aggszuzek maradtak vagy teltebb nehezebb holgyet sikerult elcsabitaniuk! Van itt olyan akinek sikerult jo kinezetu elso osztalyu part talalni? :/

2016. júl. 20. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Hogy szereztek-e trófeát?
2016. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Miért akar első osztályt az, aki saját maga fapados? Mi "jogon"?
2016. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A gond ott van ha vki ugyerzi az "jutott", es nem ugy, hogy "nyert".. nem a csinos noket kell várni , mint a sult galambot, h belerepuljon a szadba, hanem lekell fogyni, es akkor talalsz olyat, akihez melto vagy kvul belul.

Egyebkent en csinos vagyok (allitolag) es megis mackos a ferjem.:) imadom.:)

2016. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

En mackos vagyok sot egy kicsit tobb is annal, a felesegem viszont fitt, vekony es minden haverom irigykedik ram. Hozzateszem szep is es okos is, gym-be jar heti otszor en azert sem edzem mert volt egy terdmutetem ezer eve, es faj ha futok.


Tenyleg gyonyoru no amikor megismertem ugy voltam vele, hogy eselyem sincs nala mert mindenki ra hajtott, de neki koszonhetoen osszejottunk. Viszont az osszes elozo baratnom kover volt es magas, es par evvel az osszes idosebb volt mint en, o pici, vekony es fiatalabb nalam 12 evvel.


Sosem volt az, hogy a kulsore megyek mert az elozo noim ugye koverek voltak (nem tulzas, vagosuly) de amiota vele vagyok ra sem tudok nezni egy tulsulyos nore. Ja, nem aranyaso sajat praxisa van de szerencsere tobbet keresek nala, ellenekzo esetben frusztralna a helyzet. Szoval van ilyen, csak ritka.


43/F

2016. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez a mackos gyerek mar honapok otabirogatja a hulyeseget. Szegeny a tyukagyaval nem kepes felfogni hogy a csinos es vekonyabb nok 99,9997%-nak NEM fog kelleni a mackos pasi.

Irjak neked piktogrammokban hogy felfogd?!

2016. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

"teltebb idomu tulsulyos holgyemeny jutott?"


???


Én egy teltebb idomú, túlsúlyos >>hölgyemény<< vagyok. Eddig kizárólag szálkás, sportos, igazi 10/10-es párjaim voltak. Mert eléggé valószínű, hogy "jó kinézetű, első osztályú pár"-nak számítok. Ennyit arról, kinek mi jut, barátom.

2016. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ismerek olyan sportos, nem kigyúrt, de jól karban tartott pasikat, akik csak teltebb csajokra hajtanak, mert az tetszik nekik. a szerintük piszkafákat meg se nézik.


nekem a vékonyabb lányok jönnek be és mackós létemre még csak egy teltebb barátnőm volt (bár annyira kismellű egy sem, mint ami igazán tetszene, mert nem a külső alapján válogatok, hanem hogy belül mit találok)


hogy milyen barátnőd lesz, az a te személyiségeden és a fellépéseden múlik első sorban. de ha úgy érzed, hogy az alkatod miatt nem kellesz senkinek, akkor vagy rossz helyen/rosszul keresel, vagy egyszerűen fogyj le. nem lehetetlen, csak akarni kell és tenni érte. sokaknak sikerült már, csak elkezdeni nehéz.

2016. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

A párom 185 cm, 117 kg (ffi) én: 163 cm 53 kg (nő)


38 évesek vagyunk.


Szerinted?

2016. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

118kg-os, 187 cm-es grizzly vagyok.

A feleségem vékony és gyönyörű.


mi az hogy "jutott"? A teltebb nők is ugyanolyan értékesek. (mármint egy ember értéke nem súlyában mérendő)

Kinek mi tetszik!!

2016. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen hozzáállással gyanítom te is egyedül maradsz. Hacsak nincs sok pénzed. Milyen alapon akarsz te első osztályú csajt, mikor te közel sem vagy az? Le kéne szállni a földre. Aztán majd sírsz, hogy egy nőnek sem kellesz.
2016. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!