Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél aludtam tegnap. Tudni kell hogy a családjával együtt nagy állatvédők, rengetek ilyen szervezetnek a tagjai. Az apja tök hippi fószer..mondjuk az anyja is, szeretem őket. Na mindegy, és barátnőm ugyan ilyen lelkes állatbarát. Van neki egy papagája, Peginek hívják. Illetve hívták... Nagyon szeretem én is az állatokat, de ez a tollas..utalom, nagyon irritáló. Szeretkezés közben mindig elkezd ígyvartyogni vagy mit tudom én mit csinal. Meg amikor etetni probalom akkor az ujjamat csipkedi ahelyett hogy megenné a kaját. Na és tegnap délután úgy esett hogy kettesben maradtam legjobb cimborámmal a szobában. Gondolkodtam hogy mi lenne ha kivenném. Úgy is szegény állandóan be van zárva. Kiengedtem. Mondanom sem kell kár volt. De b***** meg, amilyen sunyi volt!!!! Kinyitottam a kalitkaajtót, és meg se mozdul. Csak bámul rám. Aztán hirtelen a semmiből elkezd őrült módjára csapkodni, majd repülni. Bele a szemembe! Azt hittem megvakulok. Csapkodtam én is osszevissza, közben egyik kezemmel a szememet fogtam, es káromkodtam. A dohányzóasztalt felborítottam. Ekkor..hallotam hogy a szárnyverdesés abbamarad. Viszont nem láttam hogy hol van. Gondoltam a kanapén biztos nincs, leülök megtörölgetem a szemem, mert a könnytől semmit se lattam. Szerintem itt már sejtető mi történt.. Gyerekek...egy pontot lokalizáltam ahol BIZTOSAN nincs...gondoltam leülök..érted, jó nagy lendülettel rávetettem magamat a kanapéra, jól rá is puffantam. És nem ráültem b****g?? NEM RÁÜLTEM? De..ráültem a k*** madárra, méghozzá olyan erővel, hogy Hallottam az apró csontok reccsenését. Pánikolásom fázisai a következők voltak: lefagyás->lassú felemelkedés a kanapéról->tátott száj->újabb lefagyás-> B****!-> pánikolás de mint állat->kapkodás. Gyorsan próbáltam cselekdni, es eltüntetni a holttestet, de csak kapkodtam a fejem. Megrpóbáltam visszatenni a kalitkába, mintha élne, csak..hát szóval nem tudnám leírni a látványt..a lényleg, hogy ez már a legelkeseredettebb próbálkozásaim egyike volt. Ekkor meglttam a cipősdobozokat a sarokban. Mondom király, haladunk. Gyorsan beleraktam a papagájt, elég szánalmas volt a látvány. Szegény. Sajnáltam nyilván, sose bántanék állatot. És egy rövid "temetésben" részesítettem, hogy csillapítsam bűntudatom. ( azért gyűltünk itt össze hogy emlékezzünk stb..) Ekkor viszont hallom a lépteket a lépcsőn..azt se tudtam hova kapjak , gyorsan be****tam az íróasztal mögé a dobozt. Vaklárma volt, valaki csak félig jött fel a lépcsőn, aztán vsszagordult. Gyorsan szaladtam a dobozért. ÜRES. Mondom vicceltek velem...fel percre ha magára hagytam a dobozt. Nem igaz. De sajnos igaz volt. És itt jön képbe a macska. Mert ugyebár a házban kb 4 macska van. Ez a kedves kis macsek megérezte a védtelen állat szagát, é slecsapott rá még én nem figyeltem. Ezt onnan tudom mert lelkesen lakmározott az ablakpárkányon. Na mondom f***a. Ekkor csak ültem a kanapén, magamba roskadva, tanácstalanul. Mit mondjak a barátnőmnek? Ráültem a papagájára, aztán pedig megette a macska. Jó kis sztori. Szerintetek szakít velem? Gyorsan az eset utan elhoztam hozzám hogy maradjon itt pár napig. Segítség! Koszi a válaszokat!!

2016. júl. 24. 02:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
xD
2016. júl. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tegnap előtt aludtam nala, az eset tegnap delutan tortent!!
2016. júl. 24. 02:34
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
gyenge :(
2016. júl. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Végig röhögtem az egészet! :D

Mondd el neki az igazat szerintem.

Én ilyen miatt nem szakítanék a párommal az biztos.

2016. júl. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagy! Rá kell fogni a macskára, ennyi az egész.
2016. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk eddig minden macska megdöglött, ami papagájt evett! Úgyhogy lehet hogy 2 in 1 lesz. Állítólag van bennük valami méreganyag... Nem tudom, de a macskák mind megdöglöttek rövid időn belül, és a macskák sem tudták ezt a méreganyag mizériát...
2016. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondd el úgy, ahogy megírtad, de lehetőleg ne röhögd el magad, mert én röhögtem, főleg a temetés részen... Azért írj majd, hogy mi lett végül, hogy fogadta és a macsek sorsa is érdekel.
2016. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Örömmel értsítelek Benneteket hogy sikerült egyvégtében kinyírnom egy papagájt és egy macskát, kevesebb mint 48 óra alatt. Jöhetnek a gyűlölködő üzenetek, és a jól megérdemelt oltások, mert bizisten leszarom! Egyebkent a barátnőm nem haragudott, a macskát azért fájlalta.
2016. júl. 24. 12:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Uh a macska is megdoglott? :D
2016. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg b**meg..miért szivat az Úr? MIÉRT? Es hogyfokozzam..képzeljétek el ezt egy olyan házban, ahol meg szunyogot lecsapni is tilos. Mar kinomban nevetek itt nektek
2016. júl. 24. 13:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!