Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek parommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párom üzenetében véletlenül megláttam, hogy találkozni akar vele, de úgyhogy nem mondd nekem semmit,nélkülem találkozni fog, kis flörtölés volt,ismerem a csajt k***a sztem mai napig az is. Csak nem értem páromat, hogy mit eszik rajta, raádasul nem szereti k*****at! Közben engem megölel, mondja szeret engem ... Nemsokara évfordulonk lesz , regóta együtt vagyunk, tervezünk kisbabát, lehet , hogy állapotos vagyok már, ugyanis kimaradt havim. Nem tudok aludni, nagyon rosszul esik nekem 😞 Szeretem nagyon. Nem akarom , hogy találkozon vele. Én sem talalkozok pasikkal, minnek is? En Őt szeretem , nekem mindennem. Ha annyira szeret engem, miert csinalja velem? Nem tudom, hogy akádolyozam meg talalkozást. Odaálljak , hogy tudom, találkozik? Csajnak is írjak rá, hogy kopjon le páromról, tudja hogy együtt vagyunk régóta.

2016. júl. 24. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

A csajnak hiába írsz, csak elmérgesíted a helyzetet.

Talán a pároddal lenne legcélszerűbb megbeszélni a helyzetet, ám fennáll a sértődés veszélye részéről, honnan tudsz erről, miért kémkedsz utána.

.

Minden esetre ez kettőtök dolga, kettőtöknek kell megbeszélni. A csajra hiába írsz rá, hiszen azzal fog védekezni, hogy párod akarja a találkát.

Ha vele kezdesz veszekedni, csak akaratosságát, dacosságát táplálod.

2016. júl. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket ne tervezz olyannal, akiben ennyire nem bízol meg, és akire "felügyelni" kell, hogy ne legyen hűtlen.

Ha már "véletlenül" megláttad ezt az üzenetet, kérdezz rá nyíltan, miért akar találkozni a lánnyal. Lehet, félreérted az egészet.

2016. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Pároddal beszéld meg. Egyébként ne legyél naív, hogy ne tetszene neki egy k.. Gondolom jó alakja van, szép haja, csimosan öltözködik. Na jó nem idegesítelek.. :D
2016. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet tehetsz, ott hagyod. Nem vágom, hogy miért ilyen ostoba néhány nő. Oké, hogy a szerelem elveszi az eszed de nincs semmi büszkeség vagy tartás benned? Miért nem fogjátok fel, hogy a csajjal hiába beszéltek ha a pasi nem hűséges. Ha sikerül is lekoptatni majd jön másik....Meg az hogy kivered a balhét akkor jó most nem taliznak, hanem majd csak jövő héten.
2016. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pároddal szemben eleve volt egy kis(?) bizalmatlanságod, ami okozta, hogy "véletlenül" megláttad, mit írt.

Márpedig egy kis bizalmatlanság is nagy károkat képes okozni párkapcsolatban.

Csak a pároddal beszélgetés vezethet eredményre, ám észülj fel a kérdésre: miért kémkedsz utánna.

2016. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett végül..:(
2016. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


mi értesz az alatt, hogy flörtölt vele? Mit írt neki?

2016. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!