Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki tényleg szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki tényleg szerelmes, és nem múlik el, előbb vagy utóbb tesz is azért, hogy együtt lehessen a másikkal?

Figyelt kérdés
Konkrét szitu: fiú beleszeret a lányba, de van már egy barátnője, akit bizonyos okok miatt nem hagy még el, bár tudj, hogy nem ő az igazi és valószínűleg majd el fogja hagyni. A másik lány kiszáll a dologból, mert nem akar kzéjük állni, nem keresi a srácot. De ha az a fiú tényleg beleszeret a lányba, helyre tudja mégi hozni a kapcsolatát a meglévő barátnővel vagy előbb utóbb úgyis keresni fogja a másik lányt?
2010. ápr. 16. 22:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Tudod, ez nehéz helyzet. Majdnem ilyenben vagyok én is.
2010. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az igaz szerelem utat tör magának, legalábbis remélem....:)
2010. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szerelmes, akkor keresni fogja a lányt. A barátnőjét pedig elküldi.
2010. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
és olyan létezik, hogy tényleg igazán szerelmes, de mondjuk túl gyáva vagy fél vagy a bnő zsarol vagy valami és emiatt nem keresi a másik lányt vagy ha igazán szerelmes semmi ilyen nem lehet akadály?
2010. ápr. 16. 22:54
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a fiúval baj van ha nem hagyta el a barátnőjét mikor mást szeret. Egyetlen normális nő sem fog rád várni miközben te jól elvagy mással. Ha nem jól lennél akkor meg rég otthagytad volna már. És ne keress kifogásokat hogy de ezért meg azért... ez hülyeség. Senkivel nem kellene együtt lenned ha nem szereted már.
2010. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
ja és a másik lánynak ugye nem kell keresnie őt, ki kell lépnie, mert úgy tisztességes, nem attól fog szakítani a fiú a bnővel, ha a másik lány folyton nyaggatja ugye?
2010. ápr. 16. 22:55
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
az nagyon sok mindentől függ. gondolom te vagy a másik lány, aki szeretné, hogy elhagyja a barátnőjét a pasi, akit szeretsz. Mióta van együtt a csajjal, hány évesek vagytok? vannak problémák a csajjal? szívesen segítek, de kéne pár konkrét dolog!
2010. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a fiú beleszeret egy lányba, aki történetesen nem a barátnője, akkor az a kapcsolat nyilván már nem működik, tehát nem kell erőltetni. Az, hogy bizonyos okok miatt nem hagyja el, az meg tulajdonképpen hazugság a lány felé. Sajnálatból nem lehet együtt lenni senkivel. Legjobb lezárni, ezzel a lánynak is lehetősége van megtalálni azt, aki tényleg rá vár, a fiú pedig boldog lehet azzal a lánnyal, akibe szerelmes. Tehát ha okos, tesz azért, hogy boldog legyen.
2010. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

nahát, épp ebben a szituban vagyok... bár csak remélni tudom, hogy ez a pasi valóban szeret, mert már húzódik évek óta a dolog, és nagyon bonyolult.... mondta már, hogy közös a jövőnk (SATÖBBI), aztán visszalépett, és töredelmesen bevallotta, hogy bizony nem elég erős elhagyni a barátnőjét, mert bármi van, még mindig szereti....

elmondani nem tudom, mit éreztem akkor, erre mondják, hogy olyan mintha tőrt döftek volna a szívedbe... majd még jól meg is forgatták volna, biztos ami biztos.....

aztán pár napja volt egy afférunk... évek után először (mármint a "mindenestül" része, a többi előfordult többször...)... Azóta 1szer beszéltünk, akkor csak azt taglalta, milyen lelkiismeret furdalása van.... azóta se híre, se hamva... Az a baj, hogy csak azt nem látja, mennyi szedést okoz azzal, hogy "nem enged el"....

bár ha belegondolok, nem ő nem enged, én ragaszkodom.... :S és fogok is sajnos, nekem ő az, akit egy életen át képes lennék ugyanígy szeretni... :(

2010. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
szedni helett szenvedni. most így visszaolvasva nagyon sablonos kihasználós történetnek hangzik, pedig korántsem az.... mi barátok vagyunk...de igazán azok
2010. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!