Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan tovább? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Előre elnézést,hogy hosszú leszek,de mindenképp törekszem arra hogy a lényeget írjam le.A barátommal kicsit több mint egy éve vagyunk együtt.Más városban lakunk,és egy 3.városban tanulunk,ő koleszos.Alapból nem vagyunk egy rossz páros,szeretjük egymást kívül-belül,de akadnak/tak nehézségeink.Elkezdem az elejéről.Tavaly júniusban jöttünk össze.Augusztus volt,mikor gondoltam,bemutatom itthon anyának.(Mert azelőtt csak randizgattunk.)A barátom örült neki.Pár óra múlva viszont írta hogy az anyja nem engedi,mert nem látja értelmét annak hogy bemutassam őt...egyrészt nagyon esős idő volt aznap,másrészt miért baj ha komolyra tervezek a fiával?Jött a szeptember.Suli után minden nap együtt voltunk 1,max 2órát,ültünk egy padon és beszélgettünk,ennyi volt a nagy kapcsolat,mintha barátok lennénk.Szenvedtem.Októberben pettingeltünk először(szüzek voltunk) akkor azt éreztük hogy közelebb kerültünk.Később gondoltam hogy áthívom hétvégére,hogy csak kettesben legyünk,kizárva a külvilágtól.Erre kijelentette hogy nem fog velem hétvégén találkozni mert neki fontosabbak a barátai...oké,ne legyen velem minden hétvégén,de havi 1alkalmat azért rám szánhatna...na mindegy.60km ne legyen távolság.November:a hónap végén kérdeztem hogyan tervezi a Szilvesztert.Erre mondja hogy ő a barátaival lesz,a városában,és az anyja nem engedi el hogy együtt szilveszterezzünk,MAX JÖVŐRE.Nem baj hogy a város ahol tanulunk,van ott házuk a központban...Aztán később kiderült,hogy ebben ő is benne volt,tehát esze ágában sem volt velem ünnepelni.Februárban feküdtünk le először.Azóta viszonylag kiegyensúlyozott a dolog,bár most sincs minden rendben.A barátainak most sem akar bemutatni,mert jaj én mit szólnék ahhoz a helyhez..közbe meg tudja hogy imádok újat felfedezni :D Sokszor olyan hogy próbál ,,lehúzni" magát meg feljebbvalónak érzi.Pl. sokszor röhög rajtam apróságokon,hosszasan ecseteli hogy xy milyen gyönyörű,bájos,aranyos,rendes,okos,miközben nekem alig bókol.Ha elmondok valamit neki,amiről tudom hogy rosszul csináltam,kigúnyol.Ja,és az anyja még mindig nem engedi hogy együtt aludjunk,nem érdekli hogy ez lenne a kényelmesebb megoldás,mert még nincs jogsink.

Nagyon rossz,mert nem szán elég időt rám,én meg látom hogy más lányokkal hogy bánnak,meg hogy mennyi srác érdeklődik irántam.Nem fogom megcsalni,mert ez egy döntés,és én eddig nem akarok lesüllyedni.Most is eddig alig találkoztunk nyáron.Érzi hogy gáz van,próbál a kedvemben járni.De vszeg ez addig fog tartani míg látja hogy meg nem ,,békélek".Nem bírom,volt olyan hogy anya rám sem ismert annyira szomorú és megkeseredett voltam.Beszéltem vele,azt mondta változtatni fog(már másodjára mondja ezt)A sztorimat kizárólag azért írtam a felnőtt kategóriába,mert úgy gondolom,egy felnőtt több mindenen ment keresztül mint mi a 16 és 17évünkkel,és jobb tanácsot tudtok adni mint a korunkbeliek.

Ti mit tennétek a helyemben?



2016. júl. 25. 21:44
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én hagynám. Úgy tűnik, hogy ő irányítja a kapcsolatotokat, minden a kedve szerint történik. Abszolút a komfortzónáján belül mozog csak. Ahogy látom, emellett egonövelésre is használ téged, hogy odébbállhasson azokhoz a "más lányokhoz".


26/F

2016. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fájdalmas amit írtál 1-es,de tényleg van benne valami...köszönöm a válaszod!
2016. júl. 25. 21:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már nekem,hogy más lány már rég otthagyta volna,mert picit ,,anyuci pici fia" típus meg ilyenek.Persze voltak nagyon jó pillanatok a kapcsolatunkban.Nem tudom miért vagyok ilyen türelmes vele,nem jellemző rám alapból.
2016. júl. 25. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Fiatal vagy még! Nem éri meg "szenvedni" egy ilyen kapcsolatban, hidd el! :)
2016. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es!:) Igazából most azt érzem hogy ha csak még egy ilyesmit csinál,szakítok vele,hiába szeretem,most már lenne elég lelki erőm megtenni.
2016. júl. 25. 22:01
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

Kár vele várni holnapig. Amúgy, ilyenkor, mikor tanácsra van szükséged, képzeld el, mintha egy barátnőd mesélné neked a sztorit!

Csak futtasd végig 1x a fejedben.

2016. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os,teljesen igazat adok neked.És már így tisztább,ha külső szemmel nézem.Ja,és mikor ugye erről komolyan beszéltem vele,tökre megijedt,rá fél-1órára,mikor már jobb kedvünk volt,ölelgettük egymást,azt mondta: látod,én legalább nem szakítanék veled csak ennyi miatt"De ezt ilyen tök lenézően mondta vagy nem is tudom,mintha különbnek érezné magát.Aztán leszidtam,hogy vele semmit nem lehet megbeszélni,ő meg mondja hogy ne durcizzak,nem úgy gondolta stb.Olyan idegesítő hogy nem lehet vele ilyenekről beszélni
2016. júl. 25. 22:18
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
Igazából a kommunikációt, viselkedést tanulni lehet (kell). Ő még nem látta be ennek fontosságát. Max 12-15 év, és benő a feje lágya.
2016. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus leepitem a no egojat, h eszebe se jusson elhagyni mert alacsonyan lesz az onertekelese, sztem dobd ki, ezt csinalja massal ha gondolja. Nyilvan konyorogni fog meg jon h megvaltozik, max egy honapra talan meg fog de hosszu tavon kizart:-))
2016. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is elég gáz helyzet. Én azt veszem észre, hogy ez a srác nem igazán tisztel téged az pedig szerintem egy kapcsolat alapja. Az én párom is szokott velem "szívózni" ha valamiben béna vagyok, de ezt sosem gondolja komolyan és sosem olyan dolgokkal teszi, amik bántóak lehetnek. Például elég kétbalkezes vagyok, a telefonomat rendszerint kiejtem a kezemből arra mindig van valami gonosz kis beszólása, de ha valami komoly dologról van szó, hogy pl elbuktam egy vizsgán amire sokat készültem, akkor inkább támogat és segít felvidulni. Én szerintem ne várj míg adódik egy újabb ilyen alkalom, hanem mielőbb találkozz vele és beszéljetek. Ha nem is szakítasz vele, mindenképp szembesítsd, hogy egy esélye van csak rá, hogy bizonyítson. Szerintem amíg nem érzi, hogy veszélyben van a kapcsolatotok, addig nem igazán lesz motiválható arra, hogy bármin is változtasson.
2016. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!