Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges feltekeny a parom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogláreszti kérdése:

Beteges feltekeny a parom mit tegyek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nehez helyzetben vagyok! Tudom hogy a kovetkezo storymra kozhelyeket irnanak sokan de en megis kernem a segitsegeteket. A parom betegesen feltekeny. "Bemesel maganak" egy tortenetet amit szerinte en megtettem es ugy fogad hogy tudom hogy elhagysz megcsalsz neked mas kell nem szeretsz stb es ezen orakat veszekszunk de mar napi szinten. A masik ilyesmi problem nalunk a Facebook.. Ha mellette facebookozok kb 3percet akkor azert veszekszik mert mellette teszem, de viszont ha akkor mikor kulon vagyunk akkor meg azert mert en "nem merek elotte" szerinte. Tudni kell hogy neki mikor a melo helyen szunet van akkor nekem epp nincs ellentetes muszakban dolgozunk ha nem tud rolam egy oraig semmit akkor hiv, sms, stb..az elo fára is feltekeny. Tudom hogy az onbizalom hianya miatt..meg is ertem de neha szakad a cerna! Alapvetoen o egy jo ember..nagyon! Tudom azt is hogy a legegyszerubb elhagyni lenne..de mint mondtam jo ember, es nem mellesleg szeretem..mit tegyek??
2016. júl. 25. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm szülei jutottak eszembe. Anyuka tényleg nagyon szép, 40 plusszos igazi bombázó, apuka is jókiállású, viszont irdatlan féltékeny. Bármennyire is szereti a nő a férjét a mai napig, egy pokol az élete így 20 év házasság után is, mert egyre rosszabbul viselkedik a férje. Ugye ilyen idős korban egyre nagyobb ritkaság, ha valaki tényleg olyan nő, mint amilyen ez is, emiatt egyre féltékenyebb a férj. A nő dolgozni se mehet már el, a nő mikor otthon van a lányaival, akkor iszogatás közben a gyerekeinek sírja el, hogy mennyire nehéz az élete.


Azt mondod, jó ember a barátod? Akkor viselkedjen is úgy! Szerintem nem kell tanácsot adnom, tudod mi a dolgod.

2016. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szergej55 ***** válasza:
Hagyd ott. Komolyan.
2016. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az elozo kapcsolatomban en voltam a nagyon feltekeny ami miatt el is hagytak hiaba mondom neki hogy sokaig nem jatszhat ezzel o sem! Van olyan hogy spontan mondom neki hogy szeretem es az a valasza ra hogy tudja hogy nem igaz. Elem all egy tortenettel amirol fogalmam sincs es meg kell magyaraznom a meg nem tortent esetet..Nem beszelek mas ferfiakkal. Annyi "bunom" volf hogy meg kerdeztem facebookon egy szomszed sractol hogy merre talalok egy villany szerelot a kozelben es azota ezt hallgatom hogy en biztos mast is beszeltem vele csak kitoroltem..ertem en hogy az elozo baratnoje megcsalta de en nem az elozo vagyok..talan az onbecsulese az ami emiatt leomlott es emiatt valhatott ilyenne!!??
2016. júl. 25. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott!!!!!! Mi a francot kell ezen magyarázni? Keress egy olyat aki nem elmebeteg
2016. júl. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj de itt édes kevés, hogy jó ember (ami ráadásul eléggé ellentmondás a fent leírtak után). Én nem lennék hajlandó igy élni, állandó stressz, veszekedés. Előbb utóbb bele betegszel. Őszintén nem tudom milyen választ vársz vagy miben tudnánk segíteni. Egy megoldást latok csak ha elhagyod.
2016. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is csaltak már meg, mégsem lettem idegbeteg. Mert ez beteg viselkedés, a szó klinikai értelmében.

Hidd el, hogy szakítnaod kell, mert így téged is tönkretesz.

Vagy menjen el pszichológushoz, vagy vége, mert ez így nem jó senkinek sem.

Ja, és arra készülj, hogy ha elhagyod, akkor azzal igazolni véli majd a türténeteit, és megy majd a sárdobálás, hagyd figyelmen kívül majd.

2016. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 fru_ ***** válasza:

Lehet, hogy közhely, de ez egy kóros állapot a pasinál.

Idővel meg romlani is fog.

Nem jó ember az, aki a másikat fel akarja morzsolni, egy akarattalan függő bábbá tenni.

2016. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Akárhogy is próbálod szépíteni, nem jó ember a barátod. Ha jó ember lenne, akkor nem viselkedne így, nincs rá mentség.


Menekülj, amíg nem késő, komolyan mondom.. Ez idővel egyre rosszabb lesz, tönkremész mellette, komolyan meg akarod ezt várni? Az, hogy szereted, nem kifogás, tudod jól, mi az okos döntés.

2016. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősítésképpen írok, ugyanez jutott eszembe már olvasás közben is, hogy nem jó ember az, aki a másikat terrorizálja a saját önbizalomhiánya miatt. (nekem is volt hasonló pasim 5 évig, tudom miről beszélsz, mikor azt mondod, hogy jó ember, de nem az, aki nem hagy élni.)
2016. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel egy ilyen egoista, végtelenül önző ember társnak, akkor mi a probléma? Ha meg nem, akkor tudod a megoldást.
2016. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!