Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom beteges féltékeny? Kérlek olvassátok el, fontos hogy segítsen valaki.

Figyelt kérdés
Sokszor leültem már vele megbeszélni, de mégsem javul a helyzet.Ő azt mondja azért ilyen mert az előző 4 éves kapcsolatában a nő végig megcsalta őt a kollégáival. Hiába mondom neki, hogy nem tenném meg és szeretem őt, ezt nem hiszi el. Egy munkahelyen dolgozunk kb. 50 m.re van tőlem. Hozzáteszem 65 férfival dolgozok együtt és 2en vagyunk nők. Egy férfinak se engedem meg, hogy átlépje azt a bizonyos határt. Folyamatosan néz, a munkáját nem végzi rendesen, mert azzal foglalkozik, hogy éppen kivel beszélek. 23 éves vagyok nekem ő a 2. kapcsolatom. Nem akarok vele szakítani, de egyre nehezebben tudom elviselni az itthoni vitákat. Az a baja, ha én beszélek a férfiakkal, ha valakire rámosolygok vagy már éppen azért is kaptam mert csak ránéztem valakire. Ami a legrosszabb, hogy ő ment ma dolgozni én viszont itthon maradtam. Neki álltam takarítani a szobába és egy furcsa megérzésem volt, hátra fordultam és észre vettem a szekrényen eldugta a videó kamerát és be volt kapcsolva. Gondolom kíváncsi rá, hogy mit csinálok épp amíg ő dolgozik. Ja igen és még annyit, hogy egyáltalán nem adok rá okot, hogy féltékeny legyen. Már csak azokkal beszélek a melóba akiket ő megenged. Mikor összejöttünk rá egy hónappal átvittem barátnőmnek bemutatni. Másnap írogatott neki, zaklatta. Én mégse szóltam semmit. Sétálunk az utcán és úgy megnéz nőket még meg is fordul utánuk. Nem tudom mit tegyek. Félek az egyedül léttől.
2016. febr. 19. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak rosszabb lesz... Lapátra kellene tenni és keresni egy normális férfit...
2016. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Lapát, te is tudod, meg kell neki mondani az indokot, hogy a következőkben tanuljon belőle. Ennyi.
2016. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Ugye ez egy troll kérdés?

Megmondanàd mégis mi a francot szeretsz rajta?

Màr ne is haragudj, de ha ezt hagyod akkor meg is érdemled. Vàgd màr ki a francba...istenem...kapd màr össze magad...te szent ég...

2016. febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
23 évesen félsz, hogy egyedül maradsz? Ne viccelj már. Millió férfi lesz még az életedben.
2016. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Kérlek! Ne félj,hogy egyedűl maradsz ilyen fiatalon!

Eléggé félelmetes amit a párod csinál és jobb nem lesz már,hidd el!

Majd egy idő múlva lehet,hogy ki sem enged a házból. Keress mást és ezt komolyan mondom,még amig megtehetted.

2016. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A legnagyobb jószándékkal írom: azonnal dobd ki a srácot, egy beteges alak.

És inkább legyél egyedül, mint egy ilyen idiótával. Hidd el előbb utóbb megtalálod azt akivel valóban jó együtt lenni, ne kössél már ennyire szar kompromisszumot!!!!

Most csak betegesen féltékeny, pár és lehet jól elver valamilyen féltékenységből fakadó indok miatt.....jó esetben csak megver, de az ilyenek szokták kinyírni egyszer csak a partnerüket.

Azonnal szabadulj meg tőle!

2016. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha véletlenűl vele maradnál( remélem,hogy nem).

Akkor viszont,amikor haza megy kérdezd meg tőlle,hogy ezt mire véljed,hogy kamerázik?( ő úgyis kitalál valamit,mondjuk betőrök ellen)

De ne hidd el,mondd meg neki,hogy rendben akkor te is raksz ki egy kamerát és te is felveszed őt,amíg nincs otthon.( arra gondoltál,már hogy a szeretkezéseteket is felveszi?)

Ha legközelebb az úton megbámul egy nőt,te is kezdj el nézni egy pasit( ha szerencséd van,amikor haza mentek nem ver meg)

Tarts elé tükröt,azzaz te legyél a tükör,csinálj mindent úgy ahogy ő,ami rosszul esik tőlle,csináld te is azt vele.

Ha ez sem változtatja meg,akkor muszály lesz lépned.( persze,ha majd egyáltalán megtudsz szanadulni tőlle)

És amit leírtál az már BETEGES a pasitól,ilyet nem csinál egy normális ember sem! Engem is megcsaltak már elég sokan,de csak próbálok tanulni a hibákból és nem magamhoz láncolni senkit.

Én már elhagytam volna a párod.

2016. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első komolyabb barátom hasonló volt. Az utcán a fiú osztálytársamnak sem köszönhettem. Csak azzal beszélhettem akivel megengedte. Egy idő után durvult a helyzet, ha valaki úgy nézett rám, ami neki nem tetszik, akkor megütötte. Pl.mentünk át a zebrán, ő meg úgy gondolta hogy szemben velem a srác rámmosolygott, amikor zöldre váltott a lámpa és mellé értünk, hasbavágta. Ebből én csak annyit vettem észre, hogy egyik pillanatról a másikra a srác a földön fekszik. De a buszon is rendszeresen belekötött másokba, pl ha valaki kicsit meglökött, vagy hozzámért. Sajnos későn jöttem rá, hogy lapátra kell tenni, addigra már én is kaptam párszor... ne kövesd el ugyanezt a hibát.
2016. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez nem troll kérdés volt. Komolyan kérdeztem. Köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsotokat talán jót tesz majd az egyedüllét.
2016. febr. 19. 09:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaa és arra készülj, hogy nem lesz egyszerű megszabadulni tőle. Engem utána nagyon sokáig zaklatott, követett, a házunk elé jött balhézni részegen, leköpködött, majd öngyilkossággal fenyegetőzött. Évekig féltem egyedül menni bárhova, még nappal is.
2016. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!