Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmában megfenyegetett, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmában megfenyegetett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég rémisztő volt, és azóta zavar. Aludtunk, én pedig felkeltem, hogy kimegyek a mosdóba. A párom elkezdett beszélni, először nem értettem. Utána oda mentem, attam egy puszit, erre kinyitotta a szemét, végig követett a szemével, elkezdett gúnyosan mosolyogni és közölte, hogy megöl mindannyiunkat. Elkezdte ropogtatni az ujjait. Erre fogtam magam és kimentem.

Mikor vissza értem felkeltettem, és tudatában volt annak, hogy fenyegetett, de szerintem ígyis félálomban volt. Sose történt még ilyen, de azóta félek tőle. Mit tegyek? A legrosszabb, hogy a szemében olyan gonoszságot láttam, hogy tényleg megfordult a fejemben, hogy nekem támad.


2016. júl. 26. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aztarohadt. Ez durva, én úgy befostam volna, hogy kifutok a házból kb. :O
2016. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Váo, ez egy kicsit para... én becsokiztam volna rendesen, ezek után tartanám tőle a távolságot, az tuti... huhh, poénkodni akartam, de ez túl komoly ahhoz. Beszéltél vele erről azóta?
2016. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló, én is nagyon megijedtem, mondtam is neki. Eddig is beszélt, meg sokszor volt rémálma, de ilyen sose történt, és ami durva, hogy akárhova mentem a szobában, végig követett a szemével.
2016. júl. 26. 14:18
 4/14 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló, azóta nem, mert dolgozik, viszont ma találkozunk és akkor muszáj lesz, mert nagyon nyomaszt.
2016. júl. 26. 14:19
 5/14 anonim ***** válasza:
De magánál volt, és tudta, hogy te vagy ott a szobában? Vagy valami tökmást látott félálomban? Mert az nem mindegy.
2016. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még álmodott, esetleg félálomban eszébe jutott egy jelenet egy filmből. Én nem kerítenék ennek akkora feneket.
2016. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Talán csak beleálmodott az álmába, de annak nem volt tudatában, hogy te vagy ott. Ettől függetlenül én is megijedtem volna.
2016. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg eleg paras, ird meg, ha beszeltel vele, hogy mit mondott errol!
2016. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Paranormal activity 😨
2016. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen betegség, hogy álmában kötözködik meg agresszív és csúnyán beszél.

Life Networkon volt valami műsorban.

Én orvoshoz mennék vele, ha többször előfordul. De ne démonűzőt hívjatok, mert az nem tud segíteni...

2016. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!