Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éves kapcsim szulesutan megromlott. Tvasszal megismerkedtem egy sráccal megbeszéltuk elkoltozok onnal de lebuktam parom megfenyegetett. Azota nem beszéltem vele. Párom kezd normalis lenni de más jar a fejemb akivel még nem is taliztam. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Parkapcsolat romlas.
2015. okt. 23. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, legyen kamu...
2015. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
? Micsoda kamu...??
2015. okt. 24. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztelettel... ha megromlik egy kapcsolat, arra nem az otthagyás az első lehetőség (főleg nem négy év után PLÁNE nem gyerekkel), hanem előtte meg kéne ezt-azt tenni (pl. szakember). Ha másért nem, a gyerekért, akinek alapvető igénye lenne, hogy az anyjával-apjával egy családban nőjön fel. Szerintem nem az a kérdés, hogy normális-e (bár amúgy nem, nem normális), hanem az, hogy miért nem tudsz tartós meghitt (ami nem azonos az idillivel) kapcsolatban létezni valakivel?
2015. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nemtudok csak belefaradtam a rossz dolgaiba a csavargasaba es abba hogy nem torodott velunk
2015. okt. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!