Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert mar teged a baratod?

Figyelt kérdés
Engem ma brutalisan megvert... nem tudom elhinni hogy mind ilyen??? :(
2016. júl. 27. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenki ilyen, csak az agresszív barmok. Szerintem rosszul választottál. Hagyd ott azonnal!!
2016. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Állatokkal miért is csinálnak a csajok kapcsolatot??

Mást nem tudok elképzelni, szeretik, ha verik őket.

2016. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha senki nem vert meg, még csak nem is veszekedtem sose a barátommal... mellesleg nem is hagynám magam.
2016. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen, az enyém pl. sosem vert meg, sőt az elődje sem, meg annak az elődje sem stb.
2016. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%

Igen, de teljesen fair play volt. Tehát boxkesztyű, megfelelő harci háttértudás adott volt. És végső soron azért én verekedtem meg vele, mert a teremben akkor épp én voltam az egyetlen olyan egyén, akinek megvolt a kellő tapasztalata, hogy kiálljon egy küzdelemben vele. Ettől függetlenül elvert mint a rongyot, pedig még vissza is fogta magát.

Aztán az öltözőben a többi fiú jól kiosztotta, hogy hogy lehet ilyen, úgyhogy nekem kellett mindenkit megbékéltetni, hogy abszolút fair módon küzdött. Én a barátnője vagyok, tehát maradandó kárt nem okozna bennem.

Az volt az első és utolsó alkalom, hogy egymás ellen kiálltunk közönség előtt, mert mindenki után neki eset a páromnak.


De öncélúan még sosem "vert meg". És nem is tudnék olyan férfi mellett maradni, aki a lelki sérelmeit rajtam vezeti le.


Ha neked eddig csak ilyen barátaid voltak, akkor ez már nem véletlen. Van valami benned is amiért folyton ezeket fogod ki. Amiért őket vonzod. Úgyhogy el kéne gondolkodni, hol rontod el te. Mi az amiért ebbe mindig belenyúlsz.

2016. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Trololololoooo
2016. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aha...


[link]

2016. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ezért csakis magadat okolhatod.. a te választottad.
2016. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ahh... azt hittem meghalok.. mar vegre az utcan van... akkor eddig rosszul valasztottam...
2016. júl. 27. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel nyugodtan, ha azt hitted, halálra ver.
2016. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!