Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlt a fizikai vonzalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt a fizikai vonzalom, az visszahozható valahogy, vagy már csak a szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Ez az elmúlt pár hónap rosszul alakult, keveset tudtunk találkozni, mélypontra jutott a kapcsolatunk..De más téren nincs baj, nem veszekszünk meg jól megvagyunk de részemről itt van a fent leírt probléma. (Mint embert nagyon szeretem, de szerelmet nem érzek most... 11 hónapja tart,de régóta ismerjük egymást)Tapasztalat valaki részéről,vagy vélemény?

21/ l és 24/f



#fiú #lány #szerelem #válság kapcsolat
2016. júl. 28. 13:18
 1/5 fujtato banan válasza:
46%
ha elmúlt a vágy akkor fellángolás volt!fölösleges "próbálni visszahozni a vágyat"
2016. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni. A kérdés csak az, h mennyit ér meg nektek ez a dolog... Rajtatok múlik.
2016. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tapasztaltam magamon is, de én 15 éve élek a férjemmel. Vannak ilyen hullámvölgyek egy kapcsolatban - nálam legalábbis igen. Sokszor az is elég, hogy egy pár nap szabit kivegyünk és kettesben töltsük, hogy feltöltődjünk. Menjetek el valahová, lazítsatok kicsit, csavarogjatok kézen fogva az utcán, bohóckodjatok, fagyizzatok, csináljatok szokatlan dolgokat, töltődjetek. Aztán ha nem megy, akkor nem megy, de elmondhatod, hogy megpróbáltátok.
2016. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi hat eve vagyunk hazasok, volt ilyen idoszakunk is de mindig atlendultunk rajta, ezek atmeneti dolgok. Mondjuk 11 honap utan eleg furcsa, nalunk negy ev utan jelentkezett a dolog (a reszemrol) de megoldottuk:-)))
2016. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 11 hónap alatt elmúlt a szerelem,akkor az nem az volt.Engedjétek el egymást.
2016. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!