Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én gondolom rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Csak nyáron tudunk együtt lenni többet, mert nagyon messze tanulunk egymastól és ezért év közben csak hétvégén találkozunk, de van hogy még akkor sem. Mivel már csak egy hónap van a nyárból és valószìnüleg neki hamarabb kell visszamennie oda ahol tanul én szeretném vele tölteni ezt a kis időt. Nem találkoztunk sokat, alig aludtunk egyutt 5ször a nyáron, nem voltunk bulizni se, sehol...ő volt sörözgetni a haverjaival de nem igazán akart magával vinni (ami mellesleg nem is baj). Tavaly is és most is terveztünk 2-3napos nyaralást együtt de sajnos nem úgy jöttünk ki pénzben, de tényleg sehol nem voltunk együtt. De ő volt a barátaival fesztiválon, pár nap mulva megy szinten a barataival 2-3 napra túrázni. Még utána családi nyaralás...és már vége a nyárnak :( tényleg olyan nagy "elvárás" lenne tőlem hogy legyünk együtt? A közös programjainkra nincs pénz de a többire mindig... (nem azt akarom hogy ne menjen sehova csak nem értem hogy a barátaival miért kell ez a kirándulás peldaul)


22F/ 19L



2016. júl. 29. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez az amit nem lehet erőltetni, ha ő szeretne a barátaival elmenni akkor azt szeretné, és oda fog menni.

Ha veled szeretne elmenni akkor valószinü veled menne..

Ez adódhat abból is hogy ugy érezheti, hogy Te egy biztos pont vagy az életében és bárhova megy, találkozik veled és nem veszit el, és ezért is hagy sokszor magadra. Legalább csinálj ugy felé, mintha neked is lenne másfelé programod, dobd be hogy mostmár akkor nem érsz rá, mert a barátnőiddel elmentek kicsit ti is bulizni. Akkor vagy iparkodik, hogy vele menj, ha meg rád hagyja akkor nem igazán érdekled.

2016. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislány! Dobd a pasit és keress valakit akinek kellesz, mert neki bizony nem!
2016. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az elvárások híve, de neki is fontosnak kéne tartania azt, hogy együtt is töltsetek időt. Persze, menni kell haverokkal sörözni meg fesztiválra, semmi baj, de az egyensúlyt meg kell tartani. Ő mit mond erről? Őt nem zavarja, hogy alig találkoztok és hogy mindenfele megy, csak veled nem?
2016. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nem igazán érdekli hogyha én megyek valahova. Mostanában megaláz rendszeresen szóban és tettekkel is egyaránt. Nagyon szeretem és nem igazán tudom hogy viselném ha már nem lenne velem, de nagyon rosszul esik hogy a barátait választotta :(
2016. júl. 29. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj csajszi... Ha arra kell neki a penz hogy fesztivalozzon... De soha nem visz magaval, akkor szerinted mit csinal a fesztivalokon? Fiukkal sakkozik?

Na ugye? Hat ott hajtja a ribizliket ahol lehet!

2016. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen... lehet igazatok van, és csak megerősítésre vártam. Eddig az volt a baja hogy "hisztis" vagyok. Most pedig hogy már változok ezt csinálja..
2016. júl. 29. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!