Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, vagy én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy van egy párom fél éve, és gyakorlatilag együtt lakunk(elméletileg nem, mert fizetem az albérletemet, biztos ami biztos alapon). Eddig hetente kétszer járt reggel edzeni, ami azt jelenti hogy este 9-10 között ér haza, ezt el is fogadtam. De mostmár ez heti 4 hétköznap lett és kicsit rosszul esik, illetve rossz érzés nekem, hogy hétköznap 4x ér haza 10 körül és utána beszélgetni se tudunk nagyon, mert fáradt, viszont én több minőségi időre vágynék. Sajnos szóltam már neki emiatt, de ő nem fog ezen változtatni, mert szerinte normális és én csak azt akarom, hogy minden idejét velem töltse. Ti hogy látjátok ezt? Ha azt mondjátok, ez így rendben, akkor elhiszem nektek.


2015. nov. 3. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha elmondtad neki, hogy ez téged zavar és ő nem csinált semmit még csak kompromisszumra sem volt hajlandó, akkor szerintem nincs miről beszélni. Az meg, hogy neki nincs igénye közös időre szintén beszédes. Lapát, kövi!
2015. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rengetegen élnek szerelem nélküli párkapcsolatban és azt hiszik ez normális.Sokan úgy tartják,hogy kell valaki,de a szerelem nem fontos.

Ha kölcsönösen szeretnétek egymást akkor együtt akarnátok lenni,törekednétek arra,hogy így lehessen.

2015. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nem jo Neked, szakits vele. O lathatoan nem akar Veled lenni. Mas kell neked. N
2015. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért fáradtan is lehet beszélgetni, nem túl leterhelő dolog. Legalábbis én akármennyire fáradt vagyok, ha a párom beszélgetni szeretne akkor legalább lefekvés előtt az ágyban, vagy vacsora közben szakítok rá időt.


22f

2015. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fél éve van párod, de már most nincs minőségileg együtt eltöltött időtök, mert edzeni jár és fáradt utána még beszélgetni is. Szerinte ez normális.


Szerintem meg nem. És nyilván azért tetted fel a kérdést, mert szerinted sem. Fél éves kapcsolatban még bőven szerelmesnek kellene lennetek, tele közös programokkal, összebújásokkal, sokkal több együtt töltött idővel, romantikával, satöbbivel.


Nálatok fél év alatt az van, mint sok esetben egy 15 éves házasságban. Elvagytok egymás mellett és ennyi.


Döntsd el, hogy elfogadod, hogy ezzel a párral csak ennyi adatik meg, vagy egy olyan párkapcsolat kell, ahol kölcsönösen figyeltek egymásra, sokat nevettek, sok közös programotok van, sokat beszélgettek. Ha az utóbbi jobban tetszene, és a jelenlegi pároddal nem tudod ép észérvekkel megértetni, hogy mit jelent egy normálisan működő szerelmes párkapcsolat, akkor szerintem ezt nem érdemes folytatni. Fél év nem nagy idő, ezt a "semmit", ami emellett a párod mellett neked jut, nagyon hamar kihevered. Ha pedig találsz egy másik párt, akivel minden más lesz, akkor fogod igazán érezni és értékelni a különbséget.

2015. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos, úgy látom, hogy ha heti 4 edzés és köztem kell választani, akkor az edzést választja. Nem fogja lejjebb adni.
2015. nov. 3. 10:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Az a baj, hogy te többet gondoltál ebbe a kapcsolatba mint a barátod. Neked fontosabb volt, neki nem:( Annyit tudok mondani, ha érdekel a véleményem, hogy én nem tanácsolom, hogy bennragadj egy ilyen "kapcsolatban". Én a helyedben visszaköltöznék a saját kis kuckómba, és továbbra is keresném a párom, olyat aki valóban törődik veled és szeret!!!! Ne pocsékold el a fiatalságodat erre a srácra, nem éri meg.
2015. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, mások az igényeitek. lehet, hogy ettől még szeret, de ha neked ez nem elég, szerintem mindenképp változtass, mert csak meg fogsz keseredni. én éveket öltem egy olyan kapcsolatba, ahol nem kaptam meg, amie vágytam (érzelemkifejezést), nehéz volt lezárni, de azóta egy teljesen más kapcsolatom van, ahol a barátom mindent megad, ami után eddig csak vágyakoztam. te felelsz a saját boldogságodért... ha már fél év után ennyire nem vagytok egy hullámhosszon, mi lesz később..?
2015. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is sokat járok edzeni, de ha a barátomat ez zavarná, akkor igyekeznék változtatni. mondjuk nem tudom, hogy lehet 9-10-ig edzeni, én 8 után már otthon vagyok munka + edzés után. Ha normál munkaidőben dolgozik, akkor napi 4 órát edz mellette? ha meg sokáig dolgozik, akkor reggel több ideje kellene, hogy legyen (rád?)

Mindettől függetlenül: nem (csak) az a baj, hogy elfoglalt, hanem, hogy nem fontosak neki a te igényeid, meg sem próbál változtatni.

Szóval szerintem jó, hogy fenntartottad az albérletet, mert valszeg vissza kell költöznöd. Persze még próbálj párszor hatni rá : akkor azzal a tudattal mehetsz el, hogy tudod, te mindent megtettél.

2015. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha reggel edz, hogy ér haza este 9-10-kor? Én is hetente 4 x edzek, mégis 2 délutánt és a hétvégét a párommal töltöm, sőt van, hogy ő is jön velem edzeni. Mért nem mész vele néha? A baj itt, hogy teljesen mások az igényeitek a kapcsolatban. Ezért van az, hogy edző, sokat sportoló inkább hasonlót választ. Egyébként ha így áll hozzá a dologhoz, nem kizárt, hogy van valakije.
2015. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!