Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túlzás vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlzás vagy én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó a kapcsolatunk, meg tudjuk beszélni a problémákat, de van kettő ami mindig visszatér. Az egyik, hogy én még tanulok, ő dolgozik és úgy gondolja, hogy akkor nekem nincs is semmi dolgom és helyette is el kéne végeznem szó nélkül a házimunkát. De egyrészt igaz hogy több a szabadidőm, de nem is egész nap csak pihengetek, másrészt magam utána is rendet tartok, neki is besegítek, ennyi szerintem elég kéne hogy legyen. Nem is értem mit vár, minden nap menjek át hozzá és takarítsak ki vagy mi? Nem vagyok a bejárónője. Tegnap azon sértődött meg, hogy magamnak csináltam enni, neki meg nem. Hiába mondtam neki, hogy nem vagyok gondolatolvasó, nem tudtam hogy ő is kérne. Így is szoktam csak úgy sütit sütni ha kedvem van hozzá meg ilyenek és túlzásnak érzem amit csinál. Kettőnk közül sokszor ő viselkedik sokkal éretlenebben.


A másik, minden alkalommal problémázik ha hazamegyek hétvégére. Mivel messze laknak, egész hétvégére. Vagy ha a barátaimmal vagyok. Rajta kívül is van életem és ez zavarja.


Ha bárkinek van jó ötlete ezek megoldására vagy csak véleménye, azt megköszönném, mert ezek a problémák elég gyakran előjönnek és lassan tönkreteszik a kapcsolatot.


2015. jún. 1. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Megszoksz vagy megszöksz.

Ha jól értem nem éltek együtt, így nem vagy köteles nála takarítani, pont.

A kaja nem volt egyértelmű. Ha együtt vagytok, akkor azért szokás megkérdezni, hogy esetleg ő is kérne-e!? Ha nem vagytok együtt, akkor hülyeségnek tartom. Akkor is meg lehet, de tőlem egy dolgozó férfi se várja el, hogy anyagilag megtehessem, hogy mindennap két személyre főzzek meleg kaját. Kapacitásom sincs rá.


Ha meg valaki nem érti meg, hogy a család is fontos és olykor hazamegyek hozzájuk, akkor menjen a levesbe. Nyilván ha csak hétvégente szabad ő is, akkor neki is jól esne, ha egy-egy hétvégét együtt tölthetnétek, nincsen ebben semmi kivetni való, de azért nem kell túlzásba vinni a problémázást.

2015. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

A bejárónős dolgot értem, de speciel amikor kajálok csak megkérdem a párom, hogy kér e ő is enni...

Hétvégére meg vidd haza magaddal :)

2015. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én is így gondolom.

A kajás dolog meg úgy volt, hogy délután átjött, én csináltam magamnak salátát (addig ő bent tévézett) és miután megettem egy órával szólt hogy ő is kért volna... Végül csináltam neki, de ha akkor szól mikor a sajátomat készítem, nagyobb adagot csinálok. De nem gondoltam hogy kér, mert ő előtte már ebédelt. Csak hát nekem ki kellett volna találnom.


Hazamenni meg kéthetente szoktam (és ő is bármikor jöhetne ha szeretne).


Örülök, hogy ezek szerint nem én problémázok feleslegesen, de nem tudom hogy lehetne megoldani, mert ő nem érti mi bajom.

2015. jún. 1. 12:11
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt és még korainak tartanám az összeköltözést. De viszonylag közel lakunk egymáshoz.


Meg az ő családja itt lakik nem messze, így ő bármikor átugorhat egy órára is, mégse érti hogy én miért akarom ilyen gyakran meglátogatni az én családom.

2015. jún. 1. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, hiába ebédelt, tudod, illemből kérdezzük meg...
2015. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Az irományaid arról tanuskodnak hogy nem szereted ezt a srácot.

Inkább csak "mellette vagy" míg ő szeretne veled többet lenni.

És nem gondolom hogy egy nagy élmény lehet együtt menni a szüleidhez miközben ő valószínűleg inkább kettesben szeretne veled lenni.


Ha szeretek valakit akkor a minimum hogy megkérdezem hogy kér-e kaját amit amugy is csinálok. Még akkor is ha tudom hogy valamennyivel előtte kajált.


Megoldás az nincs.

Ő így gondolja, te meg úgy.


De amugy sem hiszem hogy huzamosabb ideig együtt maradnátok.

2015. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!