Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a bizalmam megszűnt a barátnőm felé?

Figyelt kérdés
Pár hazugságon kaptam, aminek következében egyáltalán nem bízom benne semmilyen téren. Nagy kételyekkel fogadom bármit is mond nekem, vagy tesz értem. Rettentő frusztrált vagyok emiatt mind az iskolában és munkahelyemen is.
2016. júl. 29. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol függ hogy mijen hazugságon kaptad rajta mert azért az nemmindeggy ha leirnad tudnák segiteni
2016. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő volt az, aki diszkóba ment pizzázás helyett?
2016. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a diszkós-pizzás jutott az eszembe, de most nem mindegy, hogy azt titkolta el előled, hogy valójában férfi, vagy azt, hogy nem 2 barátnője van, hanem 3..
2016. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtommal nem volt ilyen de ki tudja?!

Sokat hazudozik nekem és eleinte nem is vettem észre de most egyre jobban! Volt pasijáról, meg hogy ő aztán senkivel sem flörtöl, ő aztán szent veszta szűz volt stb ilyen téren. Hazudott arról is, hogy az anyja kedvel (hát utál mint a szart). Több alkalommal hazudott arról is hogy hová

megy, na ilyenek!

2016. júl. 29. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ijenekben hazudik hogy hová megy meg kivel és a végén kiderül hogy nemis igaz akkor van valakije
2016. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nincs bizalom egy kapcsolatban annak sajnos már nincsen sok értelme. Én is ilyen helyzetben voltam még egy hónapja. Az akkori barátom szinte mindenben hazudott nekem, és én mindig hinni akartam neki, de akármit mondott nem hittem el. Még alapvető dolgokat sem. Ha helyre akarod hozni a kapcsolatotokat akkor ülj le vele és beszéljetek őszintén, ha meg már biztos vagy benne, hogy nem fog változni még érted sem, akkor sajnos nem maradt más mód csak a szakítás.
2016. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Hajítsd ki. Nem kell neked az ilyen.

Nekem az exemmel kevésbé durva bizalomvesztés is elég volt hogy véget érjen a kapcsolatunk.

26F

2016. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen csajom, előbb kisebb dolgokról, de aztán nagyobbakról.

Így lett szeretője is.

De én nem bántam meg, kaptam helyette egy istennőt.

De a tapasztalat, aki kicsiben kezdi, végül nagyban csinálja.

2016. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!