Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is megszűnt a romantiká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is megszűnt a romantikázás összeköltözés után? Normális ez ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Még csak két éve vagyunk együtt. Tavaly távkapcsolatban voltunk, és akárhányszor találkoztunk, mindig hosszasan csókolóztunk, minden perc romantikus volt, több volt a szex, volt hogy ki se szálltunk az ágyból egész nap, de most hogy összekötöztünk minden megváltozott. Eljöttek a szürke hétköznapok, alig van időnk egymásra, de ha van is ő tuti fáradt. Nem hagyja hogy megcsókoljam, csak szex közbe engedi, de az is már csak heti kétszer háromszor van. Kicsit sem vagyok boldogtalan mert látom rajta hogy mindent megtesz értem, dolgozik ezerrel, de mellette, figyelmes, mindig megmaszíroz egy fárasztó nap után, csak azért felkel hajnalba hogy bevigyen dolgozni, ha van ideje, mire haza érek összepakol, ebéddel vár. Szóval tudom, hogy szeret, csak kicsit rossz érzés hogy már nincs annyi romantikázás. De ez normális nem? Nem kell félnem hogy ez valami rosszat jelent ugye?

22/L


2016. márc. 3. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem nincs gond, bár a csókolózás csak úgy nekem is hiányozna! :-)
2016. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minden kapcsolat sorsa ez.
2016. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Lehet azért sem romantikázik, mert sokat dolgozik és már hulla. De amiket megtesz érted az alapján szerintem nincs miért aggódnod.
2016. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tőle még nem kérdezted?
2016. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy nem engedi hogy megcsókold, csak szex közben???? Én személy szerint ezt furcsának találom. Mi a férjemmel 6 éve vagyunk együtt, de a csók a mai napig is teljesen alap.


Beszéld meg vele.

2016. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is két éve vagyunk együtt csak mi 4 hónap után összeköltöztünk. Nálunk nem változott semmi ugyanúgy megpuszil, megcsókol mint az elején. Bár mi nem vagyunk romantikusak, virágot sose kaptam pl tőle, a Valentín-napot se tartjuk.
2016. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mások lettek a te igényeid is.

Gondolj bele: amikor távkapcsolatban voltatok, hányszor szexeltetek? Legfeljebb hétvégén. Most a heti három még előrelépés is lehet.


Nálunk volt egy mély hullámvölgy, amikor alig volt romantika, szex szinte semmi. Aztán túllendültünk rajta.

Most az a menetrend, hogy hétköznap munka, szombat az otthoni teendőké, de a vasárnap a miénk. Már ha épp nem jön közbe semmi. Ilyenkor akár egész nap ki se szállunk az ágyból, illetve kinéztük a vasárnap nyitva tartó szexshopokat, oda esetleg elmegyünk.

Ez van, be kell látni, hogy az ember ideje véges, a feladatai pedig sokasodnak. Akinek gyereke van, annak még ennyi ideje sincs.

2016. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!