Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült a dokimról, hogy...

Kiderült a dokimról, hogy néhány éve kikezdett az egyik ismerősömmel. Nagyon jó dokinak tartom, de így valahogy megszűnt a bizalmam. Hogy álljak a dokihoz?

Figyelt kérdés
Váltani már lehetetlen, 38 hetes vagyok.
2008. nov. 2. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Szia


Elég rossz érzés ha nincs meg a doki iránt a bizalom. Én is voltam így de Nekem a terhesség első szakaszában,Te meg akármelyik nap szülhetsz. Én váltottam, de szerintem a babód nézd, ha orvosilag elismered és úgy véled h a lagjobb ellátást nyújtja Nektek akkor szerintem szülj Nála, és ezt a "hibát" ne vedd figyelembe. De ha nem tdod magad ezen túltenni akkor válts orvost, végül is jogodban áll, Te választasz, a Te döntésed!


Boldog babavárást és Problémamantes szülést


27 hetes kismama

2008. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Előző vagyok.....Miért lenne lehetetlen?????


Nem az hidd el!

2008. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Szia!Én is próbáltam váltani dokit,mert nem bízok meg a mostaniban,meg nem is törődik velem,de sajnos akit kinéztem már nem vezet le szülést:S.Más meg már nem vett át,mert a 37 hétbe lépek holnap:)és arra a 3-4 hétre már nem érdemes:(.Én is azt mondom,próbáld valahogy elviselni és kibírni ezt a pár hetet,utána meg majd menj másik dokihoz.Valahogy én sem tudnák megbízni benne:(

Kitartárt!Könnyű szülést!

36 hetes kismami

2008. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szakmailag kiváló orvos, de valahogy már nem tudok úgy ránézni mint eddig. Lehet hogy félre kellene tenni ezt a dolgot, és továbbra is megbízni benne?
2008. nov. 2. 12:50
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó válaszoló vagyok!Lehet...
2008. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt úgy kell érteni, hogy rendelés közben kezdett udvarolni? Mert az tényleg durva.

Ettől függetlenül azért szerintem nyugodtan szülhetsz nála, legfeljebb szülés után keress mást.

(Azt sem ártana pontosan tisztázni, hogy nem csak egy rosszindulatú pletykáról van-e szó... vagy esetleg túl kedves volt az illetőhöz, az pedig félreértette.)

2008. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Állítólag elkezdett közeledni az ismerősömhöz, aki köztudottan elég könnyűvérű, és állítása szerint le is feküdt vele.
2008. nov. 2. 15:41
 8/16 anonim ***** válasza:

szia!


vizsgálat közben kezdett ki vele? és biztos igaz a hír? vagy csak olyan városi legenda?

2008. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy igaz-e, ezt a csaj mondta nekem. A csaj szaktanára volt egészségügyi suliban, és amikor ment hozzá vizsgálatra, állítólag akkor történt meg a dolog. De nem hazudós fajta a csaj.
2008. nov. 2. 16:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Az ismerősőd megbizhato annyira,hogy igazat mondott.Nem tudom elképzelni egy inteligens dokirol,hogy kikezdjen a betegével,az állásával játszik.De viszont ö is ember,és lehet,hogy az ismerösöd tényleg megtetszett neki.Én attol bizalommal álnék hozzá,majd ha magam tapasztalom,akkor elhiszem.Egy terhes nővel...???Szerintem tulzott az ismerösöd.Bocsi.
2008. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!