Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a haverom, de nem igazan akar kapcsolatot mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Par honapja amolyan szex partnerem, es mostanaban mondtam neki h nekem mar érzelem nelkul nem megy, igy ugy tunt elkezdtünk talalkozgatni nem csak azert h szexeljunk. Ma volt egy beszólása. Mentünk valahova es valahogy feljott h nem csókolhatom meg a tobbiek elott(2ember akikkel voltunk), mert nem vagyunk egy par, ez volt a lényege a beszélgetésnek. Na hat ezen rendesen kiakadtam. De ugy tunik mint ha piciket o is akarna vmi mast csak lehet nem meri. Mot tehetnék most?
2016. júl. 29. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem egyértelmű volt. :( Tényleg nem akarlak megbántani, de ha egy férfi ilyet mond, azon nincs mit félreértelmezni. Ők ritkábban küldenek rejtett jeleket, sokkal konkrétabbak, mint mi. És ez túl konkrét volt.
2016. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
64%

Hát, könnye hóbort vagy a számára, minimál befektetéssel. Nem akar ő semmit, csak tovább bolondítani a fejedet.


Ráhagyod. Jellemtelen ember csinál csak ilyet, mifelénk az ilyennel nem barátkoznak.

26/F

2016. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!