Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha most nem akar kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most nem akar kapcsolatot, várjak még rá?

Figyelt kérdés

Két kapcsolata volt, mindkettő ugy végződött, hogy csunyán leléptek a lányok más fiukkal. Egyelőre nem akar kapcsolatot.


Mit tennétek a helyemben?

Tovább tartanátok vele a kapcsolatot, viszont keresnétek más férfit, "aztán meg ki tudja"-alapon, még lehet köztünk valami.

Vagy

Messziről kerülnétek a srácot?


2015. okt. 30. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:

attól függ megérné e neked várni rá...de nem tudni mennyit kell...


22F

2015. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egyébként jól megvagytok, nem szükséges kerülni, csak ne arra várj görcsösen, hogy egyszer majd beüt a villám, és sikerül, kezeld lazán a helyzetet. Ha jön más, akivel összejöhet, és te is nyitott vagy rá, ne utasítsd el csak emiatt az ember miatt. Ha esetleg mégis ti vagytok egymásnak az igazi, úgysem kerülhetitek el, de addig is tessék élni. A 10 perces húsleves sem olyan jó, mint ami rendesen készül. :-)
2015. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tartanám vele,keresnék más férfit.
2015. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolnám, hogy ha annyira nagyon sok esélyem lenne rá a későbbiekben, akkor most sem utasítana el. Oké, hogy most nem akar kapcsolatot, de szerintem ennek mindig van egy olyan felhangja, ha valaki mondja, hogy most nem akar kapcsolatot _velem_. Esetleg ha csak dugni akar minden irányba, és közben nem akar bántani valakit, aki amúgy a barátnőjének hiszi magát, akkor az valahol dícsérendő, de még mindig úgy érezném, hogy ha kifejezetten rám vágyna és engem akarna, akkor nem random cafkákat dugna helyettem, nem kockáztatná annak az esélyét, hogy esetleg én lelépek mással, vagy belefáradok a rá való várakozásban.


De nem ismerem a pasit és nem is te vagyok. A ti helyzetetek lehet, hogy más. Az semmiféleképpen sem lenne korrekt részedről, ha most időtöltésnek keresnél valami pasit, aztán reménykednél, hogy ez a srác meggondolja magát veled kapcsolatban, és hirtelen mégis akar majd valami komolyabbat.


Gondolom részedről van némi érzelmi töltet is, szóval azt csinálnám, hogy nem csinálnék semmit, hagynám, hogy az idő és a jövendő lehetőségek megmutassák, mi a teendő. Tudatosan úgysem tudsz kiszeretni valakiből, vagy beleszeretni valaki másba, ha netalán találkozol valakivel, aki teljesen levesz a lábadról, akkor a helyedben nem hagynám veszni a lehetőséget, de csak akkor, ha már nem él bennem a remény, hogy netalán a kérdésedben szereplő férfival összejövök még a jövőben.

2015. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon is, hogy miért mondja. Vannak azok a helyzetek, amikor nem te vagy a gond, hanem tényleg nem akar valaki senkivel kapcsolatot úgy egyáltalán. De attól még szívesen barátkozik, vagy hagyta magát rábeszélni, hogy regisztráljon társkeresőre, de nem igazán érzi most úgy, hogy neki most működne egy kapcsolat.
2015. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnék.

Azt gondolom, hogy mindenkit értek csalódások az életben, és minden kapcsolat kockázattal jár. Ha én felül tudok emelkedni a félelmeimen, akkor neki is meg kellene tudni tenni.

Személyes tapasztalatom, hogy aki bezárkózik és a csalódástól való félelmével takarózik, az szépen belekényelmesik ebbe a helyzetbe, és évekig elvan benne. Több ilyen férfi ismerősöm (barátom) van. Köztük olyan, aki már 12 éve nyalogatja a sebeit, és nem mer új kapcsolatba kezdeni.


A mostani párom is többször megégette magát, de ez egyáltalán nem akadályozta meg abban, hogy belevágjon velem a kapcsolatba. Hitt abban, hogy ezúttal másképp lesz. Ha valaki nem bízik bennem ennyire, akkor azzal nincs dolgom.

2015. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Tipikus női válaszokat olvashatunk hölgyeim és uraim! :D

Ha a férfinak nincs lelke az rossz, mert egy utolsó bunkó.

Ha a férfinak van lelke, de sérült, akkor az rossz, mert szedje össze magát!

Ha a férfinak van lelke, és remek állapotban van, akkor az is rossz, mert biztos meg fog csalni. :D

2015. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: ha egy nőre nem csapsz le azonnal, amint felkínálja magát testileg vagy lelkileg, akkor nincs több esélyed. De szerencsére kb minden nő felkínálja magát testileg vagy lelkileg. Szóval használd ki a helyzetet és ne csodálkozz, ha utána megvádolnak, hogy kihasználtad a helyzetet. :D
2015. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Élném és élvezném tovább életem, nyílt lennék és ha mire akar nem találtam valakit akivel alakul, hajrá.

Addig is folyton biztosítanám én nem vagyok lelépős.

2015. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!