Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a napi 6-8 óra együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a napi 6-8 óra együtt töltött idő a pároddal?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 hétben végre több időt tudtunk a párommal együtt tölteni, aminek én nagyon örültem, ő viszont ma a fejemhez vágta, hogy "magántér"re van szüksége.. s ez engem nagyon bánt :( azt hittem ilyesmit mi nem fogunk átélni, most mégis ezt kapom

Szerintetek is sok volt az együtt töltött idő? Elege lett belőlem?


2016. júl. 29. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én megértem őt. Egy idő után mindenki társasága terhessé válik. Kell egy kis egyedüllét. Mindennap.
2016. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kiindulva, össze ne költözzetek.
2016. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérdezgeted negyedóránként, hogy szeretsz, ki írt, kivel telefonáltál, miért mész ki a konyhába, WC-re stb. akkor nem. Amúgy jóból sosem elég. Nem fogadnék esküvőre nálatok.
2016. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3


goes psycho

2016. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Simán lehet sok. Ha pl szabadság, vagy csak egy sima hétvége alatt otthon tartózkodtok együtt, akkor sem kell egymás seggében lógni egész nap.

Mindenki csinálja azt amit szeret, de ugyanakkor jó érezni a másik jelenlétét. Például mi, amikor csak lustálkodni akarunk otthon és nem megyünk el közös programra, akkor úgy zajlik egy hétvégi nap, hogy felkelünk, összedobjuk a reggelit, azt elfogyasztjuk a szobában, én sorozatot nézek, a szerelmem imádja az animéket, ő azt néz. Néha-néha beszélgetünk, ölelés, csókcsata, spontán szex a nap bármely szakában kialakul. Szoktunk együtt játszani is, együtt csináljuk az ebédet, vacsit, közben beszélgetünk, miegymás. Ha épp nem sorozatot nézek akkor olvasok, vagy épp ő olvas (mindketten könyvmolyok vagyunk), és én nézek valamit... változó. Nem lógunk folyton egymás nyakán.

Természetesen szoktunk eljárni kettesben közös programra, vagy barátokkal is, amikor ahhoz van kedvünk.


Kell a szabad tér az embernek! Nem szabad megfojtani a másikat, ne tapadj rá.

2016. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi sajnos még hetekig nem voltunk együtt 6-8 órát együtt, de szerintem ez a szerencsének :) Igazából nálunk úgy van, hogy ő fél 9- kor indul reggel. Én meg 2-re megyek délután. Ő esete 6-7 fele ér haza, én meg sajnos van, hogy 10kor. (általában azért inkább 9-kor). Csak a vasárnap az a nap, amikor többet vagyunk együtt. Reggelente én nem kelek olyan korán, mint ő, szóval akkor sem igazán töltünk időt együtt. Egymás agyára biztosan nem megyünk :)


De! Ha úgy lenne, szerintem a mi kapcsolatunkat is "megviselné". Egy picit szerintem ez most sok volt nektek. Nem kell túlaggódni, majd minden megint rendben lesz, ha kicsit kevesebbet látjátok egymást :)

2016. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

"jóból sosem elég"

De, elég!

Annak, aki szeret egyedül lenni, igenis lehet terhes a másik jelenléte. Kell idő gondolkodni, egyedül lenni, feltöltődni, tanulni, átértékelni magamban a dolgokat. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a másikat.

Én introvertált vagyok, és így mondom, ezért nehogy szakíts!

Ha működik a dolog, ez simán megoldható, nekem is van párkapcsolatom.

2016. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mit csináltok ez idő alatt.

A mostani párommal tök jó ennyit együtt lenni, mert simán megcsinálhatjuk, hogy olvasunk egymás mellett, vagy egyikünk játszik, a másik tévézik, stb stb. Így tök jó.

Az exem viszont vérig sértődött, ha fél percig mással foglalkoztam, nem vele. Nem hagyott létezni, úgy még nekem is sok volt, pedig én általában szeretem a másik társaságát.. de ne akarjon megfojtani.

2016. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megrázkódtatás nélkül kibírtam vagy 20 évig és több volt, mint 6-8 óra - szóval nagyon nagyot ne tervezz azzal az emberrel.
2016. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!