Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám ezt leküzdeni? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt leküzdeni? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy észrevegyenek a lányok? Odajöjjenek, és ha odajönnek, akkor ne csak azért, hogy megkérdeznek valamit és ennyi. Mit tehetnék, hogy ne fordítsanak hátat, ha véletlenül úgy alakulna, hogy tudunk beszélgetni. Probléma lehet az, hogy arra várok, hogy ők adjanak nekem jeleket pl( szemezés ) vagy valami hasonló, hogy tudjam, hogy bejövök neki és bátrabban odamehetnék? Nem merek kezdeményezni. Nem nagyon mondták még nekem, hogy helyes vagyok vagy jóképű!! pedig már volt barátnőm. Előfordulhat, hogy azért mert nem merik? Csúnyának sem tartanak! Min kellene változtatnom? Bunkó válaszokat nem szeretnék! Köszönöm!
2013. okt. 15. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

jól figyel:

apám mondta mindig nekem: az emberben minden téren 3 dolog van ami vonz

az önállóság(tudod mit akarsz és azt teszed)

a tű, a belső energia, hogy lelkesedj dolgokért és ne lehessen kizökkenteni

és az ha nyitott vagy kérdezz, akarj többet tudni, dícsérd a másikat hogy úgy érezze ha a te közeledben avn több mint nélküled

vagy valami ilyet jelentésében

te lépj, és leégy energikusa (és kérdezz meg valakit akiben bízol pl valami unokatesót stb hogy randa vagy-e)

2013. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ ez inkább ismerkedéshez mint párkapcsolathoz való
2013. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. okt. 15. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első válaszoló is mondja. Menj oda te ne várd hogy a lány menjen hozzád mert akkor nem is fog. Normális esetben a fiú feladata, mert a lány meglátja ilyenkor benne a bátorságot, azt, hogy nem egy félénk nyuszi. Légy nyugodt, ne parázz, beszélgess, ismerkedj, kérdezgess, hogy lássa érdekel téged, majd kezdj el bókolgatni az illető hölgynek, ha viszont nem jön be elsőre, akkor próbálkozz tovább. :)Nem szabad lerekedni, mert egy visszautasított.
2013. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!