Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, szoktatok unatkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, szoktatok unatkozni együtt, vagy csak úgy pihenni mikor együtt vagytok?!

Figyelt kérdés

Nyilván itt azokra értem, akik majdnem minden nap együtt vannak.

Az normális egy kapcsolatban, hogy nem mindig vagytok tip-top kinézetűek, nem mindig programoztok, vagy mindketten csak úgy tesztek vesztek a házban?

Nálunk sokszor vannak programok meg az mint az elején, hogy csinosan felöltözünk meg elmegyünk ide oda meg egymásnak esünk, de nem mindig... Fél év elteltével mikor több napig együtt vagyunk, van , hogy filmezünk, vagy amíg én kertben vagyok ő olvasgat a neten, vagy amíg egyikünk főz a másik zenét hallgat, vagy csak úgy ...fetrengünk.. Olyan is van, mikor napi többször szexelünk, de van mikor 1 esetleg 2 napig nem mert melegünk van fáradtak vagyunk, vagy máshoz lenne kedvem/kedvünk, ez normális vagy már baj van?

Amúgy más probléma nincsen nálunk, szeretjük egymást és nagyon jó együtt lenni, hiányzik is a külön töltött napokon.


23L


2016. júl. 31. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk, hogy ne lenne ilyen :) én imádok a virágaimmal törődni, ő addig olvas, netezget, tévézni ritkán szoktunk. Nem lehet állandóan program program hátán. :)


25 N

2016. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,filmeket nézünk, alszunk, fürdünk együtt,vagy csak kint lógunk a teraszon és iszogatunk,vagy eszünk valamit.
2016. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mi is együtt élünk, folyamatosan együtt vagyunk ugyan, egy légtérben, de vannak pillanatok, órák, amikor egyszerűen mindkettőnknek inkább punnyadni van kedve a gép előtt... Vagy tévézni vagy filmezni, vagy olvasni vagy bármi más. Nem hiszem, hogy baj lenne. Jól mondta az első, az nem teljesen egészséges, ha folyamatosan programokat hajszoltok és sosincs időtök, lehetőségetek kicsit kifújni magatokat és a saját kis világotokkal foglalkozni.
2016. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy van gond. Szerintem ez a párkapcsolatnak az egyik legjobb része. Csak nem szabad hagyni, hogy bedaráljanak a szürke hétköznapok. Ha ezzel meg tudtok küzdeni, és még így is jól érezni magatokat, akkor nincs semmi baj.

Nálunk is így van, van amikor csak tévézünk, összebújunk, együtt főzünk, van amikor elmegyünk valahova, de sose jutna eszembe, hogy ez baj. Ez az élet. Ha egyedül lennél, valószínűleg akkor is ugyanezt csinálnád. :)

2016. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk ilyesmiket csinálni. Van hogy csak ülünk a kanapén, átöleljük egymást, és nem csinálunk semmit. Vagy csak filmezünk, van, hogy elmegyünk sétálni, és céltalanul bolyongunk valahol. Szerintem minden kapcsolatban van ilyen, és teljesen rendjén van így....
2016. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz:)
2016. júl. 31. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!