Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy nem érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Miért mondja, hogy nem érzi, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt a barátnőmmel és azt mondta nem érzi már rajtam, hogy szeretem őt. Az eszével tudja de érezni nem érzi.


(Elmondom, hogy amúgy imádtam, vacsorázni vittem állandóan, virágot kapott a munkahelyére, tenyeremen hordoztam, a barátaimmal is jött mindenhova és imádták)


23/F 21/L



2016. júl. 31. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan csak kifogas.
2016. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Intimitással rendben volt minden köztetek? Csak mert az étterem, virág még nem minden. Mit mond, miért nem érzi?
2016. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta az érintésemben és ölelésemben és ahogy ránézek abban nem látja.


Ezt elmondta és onnan változtattam. Utána azt mondta úgy érzi fordult a kocka és már én akarom jobban ezt az egészet.


Ki érti ezt.....

2016. júl. 31. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg manipulálni akar.

Rafkós duma: az eszével tudja (naná, ha egyszer ezer látványos/kézzelfogható/bizonyítható jele van annak, hogy szereted, de "nem érzi"... vagyis TE találj ki valamit, amit nem tud - de inkább nem akar - megfogalmazni!


Túráztat ez téged ecsém!

Valszeg azt akarja, hogy vedd már el feleségül. :)

2016. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik projekciónak, kivetítésnek.

A csaj saját érzéseit rád vetítette ki, tehát ő nem szeretett, ha igazán szeretett volna, állandóan nyaggatott volna, hogy törödj vele többet.

Ez a nő, majd azért fog foggal körömmel harcolni, aki félvállról veszi, sehova se viszi, semmit se ad neki. Amikor egymás után fogja ki az idióta barmokat, akkor kérdezi meg, nem igaz egy normális faszi sincs?? DE van angyalom, csak a te normálisat kidobtad.

2016. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vicc, hogy a szíktás előtt 3 nappal még a barátaimnak mondta négyszemközt, hogy milyen esküvőt akar velem.....
2016. aug. 4. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Most akkor múlt idős ez az egész, vagy még együtt vagytok? Ha már nem, akkor nem tökmindegy a válasz? Úgyis túl késő már. Ha meg még együtt vagytok, akkor miért beszélsz róla múlt időben?
2016. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szetmentunk mar
2016. aug. 4. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!