Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem egy fiu én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patiszonka kérdése:

Szeret engem egy fiu én is szeretem jártunk is de ő szakitott velem. Azt mondja hogy még mindig szeret. Akkor most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon jol meg voltunk és veszekedés is csak egyszer volt.

Nem értem miért szakitott velem de most nagyon magam alatt vagyok. Nem akarom látni de az a baj egy iskolába járunk.

De azért akar a barátom lenni én viszont nem nagyon mert ha vele beszélek vagy látom rögtön elő akarnak jönni a könnyek.

Kérdésemre a válaszoka, tippeket nagyon megköszönném!


2015. ápr. 5. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha adsz neki 1 esélyt elmúlik minden ilyen rossz érzés.

Már csak rossz érzésre való visszaemlékezésed lesz.

De lehet még fiatal, nem tudja mit érez, mit kéne éreznie.

De ha hiányzól neki biztos nem közömbös.

Hasonlókon átment 18F

2015. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy lanynak jol esik szoros segget nyalogatni..?:'DD
2015. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!