Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk mindketten, körülbelül 10 hónapja vagyunk együtt. Általában jól megvagyunk, egy dolgot leszámítva. Nem engedi hogy feltöltsek vele készült fotókat facebookra, mindig kitalál valami hülye indokot, amin kb csak nevetni tudok, de engedek neki. A kapcsolat státuszunk neki le van rejtve, nekem nyílvános. Tehát ha megnézik az én idővonalam akkor látják hogy kapcsolatban vagyok vele, de ha megnézi bárki az övét akkor nem lát semmit. Tehát egyetlen közös fotónk sincs, egyik közösségi portálon sem. Nekem az az érzésem hogy nem vállal fel. Előttem volt egy 1 éves kapcsolata, aztán fél év egyedüllét után megérkeztem én. Ő még a mai napig rendszeresen beszélget az exével, ami engem egyre jobban zavar. Több mint másféléve szakítottak és már majdnem egy éve vagyunk együtt, de ők még mindig tartják a kapcsolatot. Amikor rákérdezek, vagy szóvá teszem hogy engem ez zavar mindig azzal védekezik hogy ez nincs kihatással a kapcsolatunkra. Én ezt el is hinném neki, de sajnos már egyre jobban kételkedem. Segítsetek, mit csináljak?

2016. júl. 31. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátod egy nyúlbéla, akinek nem vagy fontos, és a múltjában él, vagy hidegvérű. De ezt nem a fészbukos megjelenés teszi nyilvánvalóvá. Ha jót akarsz magadnak akkor be kell látnod hogy nem igazán passzoltok. Ha ilyen alapvető dolgokat se lehet megbeszélni hogy kapcsolattartás az előző partnerével, részedről meg csökken a bizalom, akkor szép pár hónapot jósolok a megőrülésedig. Ja, szar ezt olvasni biztos, de mit vársz hogy majd magától abbahagyja a dumcsizást? Érzed egyáltalán hogy igazán szeret és fontos vagy neki? Vagy csak úgy há elvagytok.
2016. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Külön-külön nem lennének problémák azok a dolgok, amiket leírtál. De így együtt, már szerintem is érdekes. Lehet, hogy még nem zárta le teljesen a dolgot az exével. Vagy egyáltalán nem?
2016. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent sokat Facebookozik? Bemutatott a csaladjanak? A baratainak? Hogy viselkedik veled? Ezen ismeretek fuggvenyeben lehet tovabb tanacsot adni.
2016. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bemutatott a családjának és ezt leszámítva tényleg minden rendben van köztünk, de ha felhozom ezt a témát általában veszekedés követi aztán kibékülés és semmi változás. Minden ugyanígy megy tovább... Egyébként meglehetösen aktív, ha a barátnőjévrl csak a házból kilép máris posztol egy képet, ellenben velem olyan helyekre eljutott ahova mással soha és ott is készültek közös fotók, de ezeket nem oszthatom meg.
2016. aug. 1. 06:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ki akarna békülni az exével, ezért téged "rejteget".
2016. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik dolog, hogy annyira bírom mikor írják hogy nem a facen kell élni at életed meg nem az szamit. Ami igaz is, de ha kiteszi azt is hogy szarni ment mar bocsánat, a párjával meg semmit akkor ott valami nem stimmel.
2016. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!