Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti pasitok is ilyen?

Figyelt kérdés
Párom haza jött. Kb. Egy órája itthon van. Csak akkor kérdezett mikor haza ért. És annyit vettem e kenyeret. Betegszabin vagyok, nem mentem el shoppingolni. Múlt héten betegen is én vásároltam. Kitakarította a fél hűtőt. Utána a megmaradt két szelet kenyeret megcsinálta magának pirítósnak. Egész végig hozzám se szólt. Fogtam magam hogy elmenjek kaját venni és megkérdezte hova megyek? Mondtam vacsiért és hogy nagyon durva amit csinál. Erre ő akadt ki és sértődött meg. Közben betegen házimunkázok itthon. De ő mindent les.zar.
2016. aug. 1. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kommunikalnatok egymassal duzzogas helyett, akkor elobb-utobb meg mukodni is fog a kapcsolat. Meglepo, tudom...
2016. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha beszélgetnétek arról, hogy kinek mi a baja és hagynátok a GyK hülye barmait, hogy más kérdések alatt uszítsanak azonnali szakításra?
2016. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére nem ilyen. Gondolom fáradt, de ez nem mentség. Ha kipihente magát, te pedig meggyógyultál, mindenképpen beszéljétek meg a munkamegosztást.
2016. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki mi volt a problémám. Ő meg hogy gondodkodjak a vacsorámról. Szinte sose szól hozzám. Csak hogy bevásároltam e itthonra. Mindig csak ez érdekli.
2016. aug. 1. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az èn pasim munka után mèg szeret is velem főzicskèzni és együtt megyünk vásárolni is. Utána kivisszük a kutyát sétálni, aztán nézünk együtt valami filmet. Mosogatni is szokott ès ha látja h takarítok mindig megkérdezi h segítsen-e, bár nem szoktam engedni. :D

Ja ès 10 éve lakunk együtt. Van ilyen is. Tudom fura, de...mi kommunikálunk. Ha valami bajunk van akkor is.

2016. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit irigykedek. Az enyém sose kérdezi meg mit segítsen. Sőt, még így hogy betegen vagyok elvárná hogy kiszolgáljam.
2016. aug. 1. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg durva, amit csinál. Pont annyira, amennyire az, amit te.

A pasid egy bunkó. Keress normálisabbat és nincs probléma.

2016. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi nem lakunk együtt de hasonló a stílusa... rohadtul elegem van belőle, szakítani kéne lassan nekünk is és nektek is
2016. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem kötelező lusta semmirekellőkkel együtt lenni... léteznek normálisak is, nekem legalábbis sikerült olyat találnom. Nem lennék senki cselédje...
2016. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ilyen a férjem, mert szeret és fontos vagyok neki. Igaz, én nem is maradnék olyan "kapcsolatban" ahol csak arra tartanak, hogy kiszolgáljam a felségüket.. Nem értem, téged mi tart egy olyan bunkó mellett, aki csak kihasznál, egyáltalán nem tisztel, nem szeret és még kommunikálni sem hajlandó veled?
2016. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!