Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt olyan pasitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan pasitok, aki bár semmi okot nem adott rá, mégse bíztatok benne? Vagy a hiba önmagamba keresendő?

Figyelt kérdés

Az én párom eléggé ragaszkodik hozzám, meg nagyon sok áldozatot hozott már értünk és sokat is változott jó irányba (pl nem jár már inni a tróger régi haverokkal), mégse bízok benne. Egy jó flörtöt nem hagy ki. Egyszer már végignéztem egy ilyen húzását, marha rosszul esett és szereti is nézegetni a nőket akkor is, ha én sétálok mellette épp az utcán. Ha szóvá teszem, akkor meg kissé felháborodik, hogy nincs ebbe semmi. Nincs nincs.... de legalább ne az orrom előtt tegye...

Szóval ilyenekből kiindulva nem annyira vagyok biztos benne, hogy kihagyna egy kóbor dugást, ha tuti lenne, hogy soha nem jövök rá. Tudom, hogy minden férfi megnézi a másik nőket, mert azt is látom fordított helyzetben, hogy engem is megnéznek a szembejövő férfiak akik netán az asszony mellett jönnek. Na meg félek, hogy egyszer nehogy megint olyan társaságba keveredjen, akik belehúzzák a piálásba. 3 éve vagyunk együtt. Én 27/L, Ő 34/F

Jogosak a paráim, vagy lazítsak?


2016. jún. 22. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ad rá okot. Mi az, hogy nem ad rá okot?

Meg csinálja a hátad mögött???

Ne nézegessen és flörtöljön, mert párja van.

Lehet, hogy nagy elvárás ez szerinte, de akkor keressen olyat, akit ez nem bánt!

A piálásba meg olyat lehet behúzni, aki hagyja. Mindenki a saját száján iszik! Ezt ne felejtsd el!


A paráid nem parák, hanem elvárások, csak nem fogalmazod meg korrektül!

2016. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

"Tudom, hogy minden férfi megnézi a másik nőket"

Hát nem tudom, a nézés egy dolog, meg más a bámulás. Nézni oké, én is nézem a szembejövő embereket, függetlenül attól, hogy egyáltalán pasi-e, azért van a szemünk, hogy nézzünk vele, de a bámulás szerintem elég nagy tahóság, az én barátom pl sose csinálna ilyet, elég megalázó..

A pasid egy tuskó, mi az, hogy nem ad rá okot? Tök jogosan parázol.

2016. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog ha valaki semmi okot nem ad rá de a te esetedben nagyonis van ok úgyhogy nem értem miert így tetted fel a kérdést. Én már szakítottam volna ha a barátom más nővel flörtölgetne
2016. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 év alatt egyszer fordult az elő, még az első hónapokban, hogy flörtölt egy kiszolgáló csajjal valamelyik gyorsétkezdébe. Azóta nem, de nem felejtettem el....... A nőket meg úgy nézi, hogy rajta van a napszemuveg, és látom, hogy kicsit furdul el a feje az utcán k.u.r.v.á.nak öltözött nő után. Észreveszi, hogy figyelem és próbálja nem olyan feltűnően csinálni, de azért na..... mi az, hogy felháborodik mikor szóvá teszem, meg megmagyarázza, hogy nincs ebbe semmi. A tahó apja meg még bíztatja is, hogy azért van a szeme, hogy nézzen. Meg lehet nézni az apját is ilyen hozzáállással 60 évesen, 2 elbaszott házassággal, egyedül él albérletben. Mondtam neki már "olyan leszel mint apád"
2016. jún. 22. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Tiszteletlenseg, h a jelenletedben mas noket nez. A flort ugyszinten.

En mar az elejen megmondtam, h nem turom a tiszteletlenseget. Nem is csinal ilyet. Illetve 5 eve utcai harcot tanulok, nem rejtem el a serelmem. En kirugnam a pasit a helyedben. Velem egyik pasim se tett ilyet.

2016. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz, már bocsánat. Velem egyik pasim se csinálta ezt. Nem a nézéssel van a gond, én is van, hogy megnézek 1-2 srácot az utcán, hanem azzal, hogy folyamatosan bámul minden nőcskét, aki csak szembejön vele.
2016. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!