Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim a volt nőjét hivogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim a volt nőjét hivogatja. Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt.N/40, F/44 Egy év után költözött hozzám, 80kmre, feladta a munkáját, az eddigi életét miattam, ahogy ő mondja. Pár hónapja kiderült, hogy a volt nőjét hivogatja napi szinten. Érthető módon lett belőle balhé, megmondtam, hogy ez engem nagyon zavar, hogy jó lenne, ha befejezné. Most is felhívja, igaz nem napi szinten, de átlag heti 1-2x.Nem mondta meg, hogy mit beszélgetnek és érthető, hogy ez nekem nem nagyon tetszik. A nőről annyit, hogy egy faluban életek, nőttek fel, régóta ismeri, jártak is kb előttem egy fél évvel, de a csaj a falu k@rvája. (ezt a pasim mondta róla). Nem értem az egészet, hogy erre mi szükség, mennyire lehetek féltékeny. Főleg férfiak véleményére lennék kiváncsi.
2016. aug. 2. 06:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Van egy rossz hírem. A "párod" még mindig szerelmes a volt nőjébe. Te csak egy pótlék vagy. Hosszú távra ne nagyon tervezz. Az ilyen "csak barátok vagyunk" dumával csak téged altat.

Ha valakivel szakítok, összeköltözök egy másik nővel, új életet kezdek, akkor evidens hogy nem hívogatom a volt nőmet...

Sőt, amiről még nem tudsz....

36/F

2016. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
üdv a valóságban édes :D
2016. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a durva, h beszél a volt nőjével, hanem hogy ezt napi rendsuerességgel teszi. Néha én is beszélek némelyik exszemmel, mert érdekel, h mi van vele, hogy alakul az élete. Szerintem ezzel nincs baj, hiszen egykor nagyon fontosak voltunk egymásnak. De ez nem rendszeres, és nem napi szinten történik. Szerintem itt valami nagyon nincs rendben. Sajnos azt nem tudom megmondani, h mi, mert tőlem nagyon távol áll az ilyen viselkedés.
2016. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Felvetettem én is neki, ha neki erre szüksége van, akkor rám nincs, hogy nyugodtan lehet költözni. De nem, mert engem szeret és miattam dobott fel mindent, hogy értsem meg, hogy nincs köztük semmi. Ezt vagy elhiszem, vagy nem. Fizikailag nem tudnak találkozni. De nem tudja megmondani, hogy neki erre miért van szüksége. Napi telefonálások megszűntek, de úgy lenne fair, ha soha nem hívná. Ha ezzel előjövök, akkor meg az van, hogy túlreagálom a dolgot. Nem akarom nagyon szítani a tüzet, de nem tudom mi tévő legyek. Ezen kívül minden tökéletes a kapcsolatunkban. Nem tudom mit kéne tenni.
2016. aug. 2. 08:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Te mit teszel te döntésed. Én, ha vége egy kapcsinak,végleg lezárom. Az ex, egy idegen lesz számomra és ezt elvárom a másiktól is. A későbbi beszélgetések, találkozások döntő többsége szexel párosul. Mi már voltunk együtt, sokszor csináltuk, ez az egy már nem oszt, nem szoroz. Nosztalgiázzunk.
2016. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogyan lehetne ezt a témát otthon felhozni? Ha azt mondom, hogy bocsi, de láttam a híváslistádat jogosan akadna ki. Érzem, hogy szeret engem, ragaszkodik hozzám, de ezt a témát meg kell oldani.
2016. aug. 2. 08:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

az a baj,hogy hiába tiltod tőle,csak annyit érsz el,hogy a hátad mögött fogja hívogatni meg törli a híváslistát.

neki kéne megérteni,hogy téged ez miért zavar és magától abbahagyni. szerintem sem normális a napi szintű beszélgetés,úgy hogy 1,5 éve együtt vagytok.

2016. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mostanában már nincs napi szintű, de jobb lenne, ha sose lenne. Sosem értettem egy exel minek kapcsolatot tartani. Ha vége, akkor vége, nem vagyok kiváncsi a volt pasijaimra. Van aki ezt máskép gondolja, arra lennék kiváncsi, hogy miért?
2016. aug. 2. 09:40
 9/16 Szergej55 ***** válasza:
Ennek annyi sajnos.
2016. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de lehet, hogy már csak azért van veled, mert van hol lakina, ott a munkája (már ha azóta elhelyezkedett), és ha kidobod, mehetne az utcára.

Ha annyira szeretne, nem kéne neki ennyit magyarázni, hogy neked ez rosszul esik, és szakadjon le az exéről.


Akik napi szinten beszélgetnek, azok fontosak egymásnak, akár barátok, akár szeretők. Akinek ennyire fontos az ex, ott még igencsak erős érzelmek vannak.

És az egy dolog, hogy hetente egyszer hívja (tudtoddal...), de azért, mert tiltod. HA tehetné, hívná többet is. Arra is képtelen, hogy végleg elszakadjon tőle. Azt se árulja el, miről beszélgetnek, mi köti még őket ekkora távolság ellenére is ennyire össze.

Ennek a pasinak nem csak rád van szüksége.


Azt bárki meg tudja játszani, hogy fontos vagy neki, és szerelemes, de valahogy nekem nem ez jön le ebből az egészből.

2016. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!