Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha a párotok folyamatosan a gyakori kérdéseken töltené az idejét? Sokszor írnak neki perverz üzenetek, hülye ajánlatokat, vagy éppen küldenek neki az emberek a saját faszukról készült képeket. Hát emberek, akik itt vagytok, nincs bennetek tisztesség? Milyen beteg dolog már ez. Tisztelet a kivételnek. Már nem is tudom, hogy mi volt az eredeti kérdés. Szóval miért vannak itt ilyen beteg emberek? És a normálisak mit szólnak mindehhez? Sosem volt nagyon közöm az oldalhoz, csak a párom tevékenységén keresztül láttam ezeket. Köszi a válaszokat. Első és utolsó kérdésem lesz ez.

2016. júl. 9. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
hát a párodnak biztos tetszik amiket küldenek neki, ha minden idejét ezen az oldalon tölti. Valamint nyílván olyan témához szól hozzá és olyan stílusban, mert én is sokat vagyok itt, de sosem kaptam ilyen üzenetet.
2016. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire menne a kapcsolat rovására...

ha van ideje rá tegye...

én is sokat gyk-zok, főleg melóhelyről, most levelezgetek, meg irkálok néha, szóval én nem szólhatnám le...mondjuk hétvégén meg meló után nagyon ritkán vagyok fent...


itt mindenféle beteg ember van...

én is szoktam pl farkas képet küldeni:

[link]

(nézd meg nyugodtan)

csak én más hatást akarok elérni :)


23F

2016. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, hogy "Aki q.rvának áll, ne csodálkozzon, ha basszák." :) Ez itt természetes. Én férfi létemre kaptam már nem egy farokképet, azt hitték puncim van. :/ Amúgy gáz, ha itt lóg a barátnőd sokat, mert akkor unja a fejedet, vagy gond van a kapcsolatban valamivel.
2016. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit tennétek, ha a párotok folyamatosan a gyakori kérdéseken töltené az idejét?

Már nem is tudom, hogy mi volt az eredeti kérdés. - Téged sem az eszedért szeretnek. :D

És a normálisak mit szólnak mindehhez? - Ez az oldal már csak ilyen. Emészd meg.

Első és utolsó kérdésem lesz ez. - Kit érdekel?

2016. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 +1! :)
2016. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Sok olyan ember van aki szeret fórumozni, pont úgy, mint sokan mások mondjuk horgászni,meg focizni...Mondjuk énis ilyen vagyok...Viszont nem mindenki ilyen itt...Rengeteg aberrált,mocskos,aljas ember használja ki azt, hogy EGYSZERŰEN NEM LEHET KISZŰRNI INNEN az elmebetegeket...(Bár mondjuk ha szándék lenne rá az üzemeltető részéröl, akkor lehetne tenni éppen ezen jelenség ellen, de akkor visszaesne a forgalom, és ez anyagi veszteséggel is járna, úgyhogy marad a jelenlegi helyzet...)Viszont intelligens ember tudja kezelni mindig az itteni negatívumokat...És csak azokkal foglalkozik, áll szóba, akik arra méltóak...Amennyiben a párod is értelmes-intelligens ember, úgy szerintem felesleges aggódnod miatta...
2016. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!