Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szolnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok hozzá, ha a párotok napi rendszerességgel munka után 1-2 óra hosszat a kocsmába van? Családos apárol van szo.

Figyelt kérdés
haza adja a fizetést, nem issza el, de napi rendszerességgel bejár inni 1-2sört ! Azt mondja a barátokkal jol esik neki. és nem szabhatom meg neki, hogy ne menjen. családos apa, két kisgyerek apukája. Nekem nem tetszik ez a dolog. Szerintetek? neki vagy nekem van igazam.
2016. jún. 25. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Alkoholista, ez csak rosszabb lesz.
2016. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi voltam a válás előtt 1-2 évben.
2016. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
És te miért jártál kedves utolsó válaszoló?Ö még soha nem jött haza részegen. Csak az zavar, hogy minden nap bemegy munka után.
2016. jún. 25. 18:59
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Talán el kellene gondolkoznod rajta, hogy mi az oka annak, hogy nem egyből haza siet?

Hogy erre neki szüksége van?

2016. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
Hagy menjen, munka után ott lazít, ez jár neki. Levezeti a napi feszültséget. Iszik egy-két hideg sört, beszélget a barátokkal, nincs ezzel semmi baj. Utána megy haza hozzátok. Neked is jobb, ha nem egy hullafáradt, ideges ember robban haza munka után. Attól még szeret benneteket, ne problémázz vele emiatt.
2016. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát férfiként mondom, hogy minden nap kocsmázni tényleg sok. Ebben neked van igazad és tényleg vezethet ez az út alkoholizmushoz. Szerintem beszélj vele komolyan!
2016. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira csípi az otthoni légkört, azért csinálja ezt.
2016. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Valami nem oké.Leadja a fizut,nem részegeskedik,de akkor is sok az hogy minden munkanap után,és nem egyből hazamegy.Kérdd rá,miért? De úgy komolyan!

És kössetek kompromisszumot!Mondjuk heti 2 alkalom!

2016. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#3-as (kérdező) azért mert annyira nem akartam az asszony közelében lenni, hogy egy idő után már azt se bántam, ha ki-kimaradok a gyerekek esti programjából. Részeg én se voltam, de amúgy egyenes út az alkoholizmushoz.

Már túl mind a kettőn... nem vagyok rá büszke, sőt.

Csak nagyon ismerős dolgot írtál, azért írtam le az én tapasztalatomat.

2016. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
beszéltem vele. Azt mondta, ott vannak az ismerösei, és jol esik kicsit velük beszélgetni. van olyan, hogy napközben szalad ki egy üditöre a munkahelyéröl(nem annyira kötöttt)vagy néha egy kávéra. munka után pedig egy- két sört iszik meg. Elsö ö volt, hogy megbeszéltem vele, de nem ad nekem igazat. Mondtam, ha heti egszer elmegy, még oké! De hogy minden nap? Ezért kérdem, hogy szerintetek neki vagy nekem van igazam?
2016. jún. 26. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!