Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtennétek még ezt érte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek még ezt érte vagy már ez így is túl sok?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel és nálam is lakik,semmibe nem kellett fizetnie de nem is nagyon tett meg mindent azért hogy tudjon rendesen bevásárolni vagy legalább egy számlát kifizetni,takarítani se nagyon szokott sokszor napokig kell kérnem. Most talált egy rendes munkahelyet de ki is rúgták őt. Tudnék neki szerezni állást de már úgy érzem túl sok mindent megtettem érte és szinte semmit nem kapok vissza abból,még annyit se várhatok el tőle hogy felmosson vagy legalább maga után elmosogasson. Ti megtennétek ezt érte vagy inkább hagynátok az egészet a kapcsolattal együtt? 24/F
2016. aug. 2. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rendes lányok is, keresnék egy olyat. Vele kér szenvedni, lusta, mint a dög.
2016. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szereznék neki állást, és javasolnék neki egy egyszobás albit.

26/F

2016. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, mi lesz később? Milyen anya lenne?..
2016. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Persze a legjobb megoldás a szakítás....

Először beszélj vele mi bánt téged.

2016. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Mond el neki, hogy betelt a pohár. Mostmár ő is tegyen az asztalra. Ha nem fel is út le is út. Hidd el neki így nagyon kényelmes. Én is voltam ilyen helyzetben összekaptam magam és jó lett. De ha nem pirított volna rám akkor még most is ott rostokolnék.
2016. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!