Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz a párommal idős korában, most 40 éves, milliós összegű adótartatozása van, fog ő valaha is bejelentett munkát vállalni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 10:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Te most dicsekedni jöttél ide, vagy sajnáltatni magad? Egyétek meg, amit főztetek.
2016. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kerdes ?

Trogerek vagytok kesz

Majd szulsz es a gyamugy nyakatokra megy talan akkor osszeszeditek magatokat

Vagy trogerul haltok meg utaztatas kozben

2016. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kívánom nektek, hogy éljetek még nagyon sokáig ilyen körülmények között. :D
2016. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem legyetek boni és klájd, csak két símaszk kell, filléres dolog, megszeditek magatokat gyorsan.
2016. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Neeeem, amúgy ilyen igènytelen és primitív nem lehet valaki, szóval szerintem a kérdező csak vicces szeretett volna lenni...gondolom.

Ha meg nem vicc, akkor ne aggódj, ha jó napom lesz akkor valamelyik pesti aluljáróban majd dobok pènzt a papírtányérotokba ha a szerelmetek mégsem győzne le mindent.

2016. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ez valóban így van, semmi kamu nincs ebben.
2016. aug. 4. 14:50
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

ha neked ennyire van igenyed akkor ez nagyon szomoru

Te megelegszel ezzel az elettel?

En tuti nem mennek bele

2016. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nem elégszek meg de önbizalomhiányos, személyiségzavaros vagyok, egyedül meg még úgysem mennék semmire sem
2016. aug. 4. 17:49
 19/21 anonim ***** válasza:

ondiagnozis az mar van onbizalomhianyos de inkabb eszmeletlen lusta no vagy aki mastol fuggest kedves langyos allapotnak eli meg es nem is akar mozdulni belole

Ki mit vet azt aratja es vetes nelkul kemeny munka nelkul nincs aratas ami van az nyomor es fugges mindig mas es mas emberektol

2016. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ez írónikus, exem is ezt mondta, amikor elhagytam, ki mint veti ágyát...nem öndiagnózis, hanem pszichomókus mondta.Nárcisztikus és bordeerlájn személyiségzavarokban szenvedek, kicsi voltam, amikor apám elhagyott
2016. aug. 4. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!