Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm borzasztóan gátláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm borzasztóan gátlásos. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a gondom, hogy a barátnőm nem tudja/meri kifejezni az érzéseit, mindent nekem kell kezdeményeznem nála, de idővel fel tud szabadulni, és akkor már normálisan viselkedik. De soha nem kezdeményez! Még egy szimpla csókot sem mer adni, és ez engem borzasztóan zavar, próbáltam beszélni vele erről, és mindig mondja hogy próbál változtatni de nem megy neki. Szeretem őt, de sokáig nem tudom ezt elviselni, nekem szükségem van arra hogy a másik fél kimutassa az érzéseit.


Már azon gondolkozok, hogy legközelebb azt fogom csinálni, hogy ha bármihez affinitása lenne, akkor neki kell majd kezdeményeznie, mert pont olyan leszek mint ő. Ez segíthet szerintetek?


20/F és 21/N


2016. aug. 5. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Hosszútávon sajnos nem.


Nyilván érzékeli majd a távolságtartásodat és akkor kezdeményez, kedveskedik, de utána visszaáll minden az eredeti alapállásba...

2016. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez mennyire használ, de próbáld azzal rászoktatni, hogy ha csókot szeretnél tőle ne menj oda hozzá és ne csókold meg, hanem kérd meg rá, hogy csókoljon meg. Ezt valamilyen szinten te kezdeményezed, de mégis neki kell megtennie.
2016. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mert ha nem rég óta akkor ne várj tőle sokat még... de idővel változni fog ez a dolog.
2016. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit te akarsz, az nem hogy nem segít, hanem egyenesen árt.


Ha van benne elég önbizalom, és nem tart a visszautasítástól, akkor fog kezdeményezni. Dicsérd meg, milyen jól csókol. Mondd, hogy mennyire izgató, ha ő csókol meg téged. Hogy micsoda vadító nő, mikor ő veti rád magát, és ilyenkor teljesen odavagy. Stb, stb.

Ha tudja is, hogy neked ez mennyire bejön, és sok pozitív visszajelzést kap, akkor bátrabb lesz.


Ha te se nyitsz felé, elutasítod, és kéreted magad, akkor ott fogtok ülni egymás mellett több hétig, mert te nem kezdeményezel, ő meg nem mer, és egy idő után elkönyveli, hogy már nem is kívánod, meg nem szereted, mert megváltoztál.


Nyugodtan húzd egy kicsit, csókolgasd, cirógasd, és tedd hozzá, hogy reméled, sikerül annyira feltüzelni, hogy este ő kezdeményezzen, mert nagyon izgatna.

Többet érsz el vele, mint ha görbe tükröt akarsz tartani elé.


De csodára ne várj így sem, mert a vérmérséklete mindenkinek más. Belőle sose lesz az a vadállat, aki az ajtóban letépi az ingedet.

2016. aug. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

Kedves hármas! 5 hónapja vagyunk együtt, bár már egyszer pont ezek miatt szakítottam vele, de most felmerült hogy próbáljuk meg újra, és hogy változtatni próbál majd.

2016. aug. 5. 09:12
 6/9 anonim ***** válasza:
4-essel értek egyet! Biztatni kell, valamiért a visszautasítástól fél, tudat alatt, ezért nem mer kezdeményezni.
2016. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg gátlásos, te meg elkezdesz flegmázni vele, az szerintem se segít.


az jó, hogy tudja, mi van. innentől rajta áll, mennyi erőfeszítést tesz. de én nem vennék rá mérget, hogy 5 hónap után nem mer kezdeményezni. talán csak nem akar.


én is nagyon gátlásos vagyok. de a szerelem és a jó szex lassan-lassan felszabadít. és nekem nagyonis fontos, hogy én is kifejezzek valamit. ellenkező esetben van a "darab fa"-effektus.


egyébként azt megpróbálhatod, hogy kicsit kellemetlen kérdéseket teszel fel neki, csak ne túl gyakran, és ne kihallgatásként.


tőlem a barátom néha megkérdezi, hogy milyen volt a szex. mi tetszett legjobban. hogy szeretném ezt vagy azt. szívesen válaszolok, hiába kínos, mert tudom, hogy őszintén érdekli, nem csak egónövelésre. tudom, hogy jót akar magának is meg nekem is. ez nagyon jó érzés.


na ha erre ő úgy reagál, hogy persze, persze, minden nagyon jó volt drágám, és mindent csinálj ugyanúgy, mint eddig, az szerintem a látszat ellenére nem jó jel. ellenben ha bármilyen egyedi gondolatfoszlányt fogalmaz meg, azt jelenti, hogy neki se mindegy, és van értelme beszélgetni.

2016. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10:16-os válaszoló! Nem flegmaságból gondoltam azt, hogy nem teszek semmit, hanem az miatt, mert akkor talán kezdeményezni fog, ha úgymondva "rá lesz kényszerítve".
2016. aug. 5. 11:03
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, nem fog! Hidd el, csak még inkább elzárkózik.


Saját példa: orális szex, exem mondogatta-mondogatta. Aztán csináltam, mert "muszáj" volt, persze visszajelzés nuku, végül leállított, hogy nem vagyok "odaadó". Azóta sem s.zptam, most új párom van, de ha elkezdene ezzel cs.s.ztetni, nagyon rosszul érintene. A gondolattól is görcsben a gyomrom, hogy nekem valaha is kelljen... mindezt azért, mert egy érzéketlen farok nem bírt várni.

2016. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!