Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnom borzasztoan feltekeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom borzasztoan feltekeny mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Teljesen meg van orulve,azert veszekedik mert van ,hogy megbamul egy-egy no es en visszamerek rajuk nezni,meg mert kedves vagyok veluk a munkatarsaimra az osszesre feltekeny ,az osszes riherongy. A rogeszmeje ,hogy megcsalom. Tegnap azert akadt ki mert megpusziltam a munkatarsam amikor boldog szuletesnapot kivantam neki. Este is azt mondja ,hogy menjek a kis noimhez en ot nem fogom kihasznalni.

Szerintetek szakitsak vele vagy lehet tenni valamit ?


2016. máj. 20. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmit sem lehet tenni, sajnos. A beteges féltékenység gyógyíthatatlan, akármi is a kiváltó ok. Egyetlen megoldás van, ha mielőbb elmenekülsz...
2016. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Képzeld az ő helyzetébe magad,te hogy éreznéd magad ha előtted nézegetne valakit?
2016. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, akkor próbálj meg segíteni rajta, ahelyett hogy elhagyod.

Nagyon komoly önbizalomhiánya lehet, ezért akar ennyire birtokolni téged, ezért fél ennyire, hogy minden nőben azt látja, hogy megcsalod - lehet hogy volt korábban, fiatalon nagyon rossz élménye, ami miatt ez kialakult benne, vagy valami ilyesmi.


Ha szereted, akkor ülj le vele komolyan, higgadtan megbeszélni a dolgot, hogy ez nem mehet így tovább, be kell látnia, hogy ez már beteges, valamint szakembert sem árt bevonni a dologba, mert az ilyen beteges féltékenykedést = önbizalomhiányt és rossz énképet/önértékelést egyedül nem fogja tudni helyrehozni.

Ha ő is hajlandó "meggyógyulni", akkor szerintem maradj vele és próbálj segíteni neki.


De tudod, csak azon lehet segíteni, aki hagyja, és ő maga is meg akar változni. Ha ő ebben nem partner, akkor tényleg nincs értelme rá pazarolnod az idődet.

2016. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mindenképp leülnék vele beszélni erről, kifaggatnám, h mégis mi az oka ennek az egésznek, ill. segítenék neki rájönni - lehet, hogy még ő se tudja. Rengeteg oka lehet a sima önbizalomhiánytól a "magából indul ki"-n keresztül addig, hogy szimplán egy h.ü.lye p.i.csa és kell neki a hiszti, különben uncsizik. Beszélnék neki arról, hogy a szeretet/szerelem nem egyenlő a kisajátítással... stb. szóval hosszasan elbeszélgetnék vele erről. Aztán elmondanám, hogy ez így hosszútávon halálra van ítélve - remélem, ő is érzi. Ha belátható időn belül nem történik változás, akkor pedig dobnám, ugyanis ez nem normális.

26/N

2016. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pörölycápa ***** válasza:

Hát, nem tudom mit lehet azon kívül tenni vele, hogy véget vetsz a kapcsolatnak. Megpróbálhatsz előtte még beszélni vele, de nem hiszem hogy sokat fog számítani... Bizalom nélkül nem működik a kapcsolat, ezt meg is mondhatod neki. így csak szenvedés mindkettőtöknek. Nem tudom miért alakult ki benne ez a féltékenykedés, ha eleinte is ilyen volt, és nem adtál rá okot, akkor valami nem okés a csajjal, és nem is hiszem hogy változtatni fog a hozzáállásán.

Én egy ilyen kapcsolatban nem tudnék megmaradni, és ha 1-2 figyelmeztetés után nem változtat (márpedig nem hinném, hogy fog), akkor továbblépnék.

2016. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, de én biztosan nem tudnék elviselni egy ilyen félőrült embert magam mellett. Jó, hogy nem szúrja ki a szemeidet.

Már az első hiszti után úgy dobtam volna ki, mint macskát s****i. Elég problémás tud lenni az élet, minek még tovább nehezíteni a dolgot egy ilyen "társsal"?

2016. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen,már nekem is megfordult a fejmben ,hogy egyszer kikaparja a szemeimet!:))

Igazából azért gondolkozom,mert amúgy meg nagyon szeretem és nagyon jól érzem vele magam.

2016. máj. 21. 10:48
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
Szakítás...És minnél hamarabb, annál jobb...
2016. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lezserűl pofozd fel,aztán zavard a jó bűdös francba !
2016. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!