Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, szakítsak vagy ne?! Kétségeim vannak mind a két oldalról. Megszokás vagy menthető még?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, ő 23f én 21, együtt is élünk. Pár hónapja kezdődtek a problémák úgy érzem idegesít pedig semmi rosszat nem csinál feszült vagyok a közelében, nem jó a szex sem. Ugyanakkor nagyon jó ember más összetenné a két kezét érte. Nincs kedvem elmesélni neki a napom vagy akár csak beszélgetni sem. Próbálta változni, de úgy érzem nem megy. Félek a szakítastól ha belegondolok, hogy mással lesz összeszorul a gyomrom.
2016. aug. 6. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarsz vele lefekudni, nem akarsz vele beszelgetni. Akkor minek vagy vele kapcsolatban?
2016. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Több dolog szól a szakítás mellett, mint vele. Szerintem egyértelmű. Csak még fel kell dolgoznod, de ez mellette nem fog menni, mert így haragban váltok majd el. Persze lehet amúgy is.
2016. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

te már nem szereted, feszült vagy, nem akarod a szexet, nem akarod megbeszélni a problémákat... nem is az a abj, hogy egyedül maradsz, hanem, hogy ő talál majd valakit, akivel boldog?

Nem vagy kicsit önző?

Ő boldog melletted?

2016. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!