Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakítsak vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítsak vele, vagy külföldön?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva külföldre költözünk a párommal, mert én munkát kaptam. Ő semlegesen áll a dologhoz, jönne is, de maradna is, ha rajta múlna. De miattam jön velem. Az elmúlt fél évben a részemről eléggé megrendült a kapcsolat. Vele szerettem volna mindig is leélni az életem, de kb egy fél éve már nem vagyok benne biztos. Úgy érzem hogy szakítani fogunk. Lehet, hogy csak 5 év múlva, de egyszer fogunk. Szakítsak vele még most a kiutazás előtt? (Megterveztünk már mindent a kinti léttel kapcsolatban, van lakás stb). Vagy ha majd esetleg kint úgy érzem hogy na most, akkor szakítsak vele? Igazából én most nem érzem úgy hogy véget kéne vetni ennek a kapcsolatnak, mert különösebb baj nincs. De félek hogy kirángatom Angliába, felborítom az itteni életét, munkát, barátokat aztán egyszer csak majd kidobom. És ezzel csak az idejét húzom:( Mit tegyek??? 26N (párom 28F)
2016. júl. 24. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minél előbb, annál jobb. Ha nem akarsz vele maradni, ne pocsékold senki drága idejét! Gerinctelen dolog kihasználni valakit, amikor pontosan tudod, mi lesz a vége. Gusztustalan még az ötlet is. Nem egy kényelmes kanapéról, hanem egy ember életéről beszélsz, feltűnt?
2016. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az ez gond, hogy nem tudom eldönteni, hogy vele akarok-e maradni. Lehet hogy igen.
2016. júl. 24. 17:37
 3/7 anonim válasza:
100%
Dehogy akarsz. Ha már megfordult a fejedben ez a lehetőség, akkor dobjad!
2016. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
EZt tudja az ember. Ha az elmúlt 5 év nem győzött meg arról, hogy ő az, akivel élni akarsz, akkor a következő 2 sem fog. Tudod mit gondolok? Fosol egyedül kimenni, így kényelmesebb, ezért kihasználod. Amint erre rájönnék, kicsinálnálak a helyében! Csak végtelenül gonosz ember képes ilyet tenni azzal, aki valamikor fontos volt neki. Ha egy szemernyi tisztelet is maradt benned iránta, akkor elhagyod.
2016. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz szakítani?


Igen,még mielőtt kimennétek, mindenképpen előtte szakíts.

2016. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vele akarnál maradni nem jutna eszedbe ilyen f.aszság, hogy majd szakítasz vele.
2016. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó, igen, költözz ki Angliába egy férfival, számoltasd fel vele az itteni életét, majd kint szakíts vele. Milyen korrekt, mindenki ilyen egyenességre vágyik az életben. *Facepalm*
2016. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!