Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, miért van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért van ez? Helyre lehet ezt hozni valahogy? Vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Batátommal az utobbi idoben nagyon sokat veszekedunk.

2olyan alkalom volt, hogy én aztmondtam, itt a vége!!!

De ő ilyenkor bepanikol és teper.. hogy o nem akar elvesziteni stb...

Megbeszeltuk, hogy valtoztatunk mindketten..

Nekem az utolso nagy veszekedés óta olyan furcsa érzésem van. Mintha teljesen eltávolodtam volna a barátomtól.

Próbál néha kedveskedni.. de en inkabb leállitom, hogy hagyjon..

Szeretem, szerelmes vagyok belé. De ezek a hulye veszekedések annyira kiábrándítóak.. és már nem tudom mit akarok.

Ha szakítanánm tudom, hogy nekem r○hadt sz@r lenne.. hiányozna meg megbánnám..

De nem tudom, hogy lehet e ez a kapcsolat olyan mint regen...

24/L. Párom 25/F


2016. júl. 21. 06:30
 1/2 anonim válasza:
100%

azt írtad hogy próbál kedveskedni de te inkább leállítod.

Próbálj te is közeledni felé és ne utasítsd el

sok sikert :)

2016. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig leállítod a közeledését, akkor nem lehet helyrehozni. Ha úgy érzed, értelmetlen dolgokon megy a veszekedés, nem illetetek össze, nem tudnál leélni vele egy életet, akkor lépj tovább. Fölösleges tovább kínlódni.
2016. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!