Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből kialakulhat valami?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok, és mostanába egy 22éves fiúval nagyon jól elvagyunk! Rendkívül kedves, figyelmes... Néha ugy érzem hogy nem vagyok közömbös neki, és nekem is tetszik. Lehet ebből valami? Szerintetek fogja zavarni, hogy 6 évvel fiatalbb vagyok? :/
2010. ápr. 18. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem egészséges az iylen kapcsolat de kinek mi.
2010. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért gondolod hogy nem egészséges?? :S
2010. ápr. 18. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek, de szerintem csak d ugni akar egy fiatal szűzcsajjal...
2010. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha szeretitek egymást..
2010. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló, szerintem meg nem... először én is azt gondoltam mikor közeledett felém, de aztán teljesen más volt.. és amugy se vagyok szűz
2010. ápr. 18. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet belőle valami, de azért vigyázz.

Milyen közös programok voltak idáig? Ott derül ki, hogy mennyire illetek össze...

2010. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!