Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy beszéljem rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy beszéljem rá anyumat hogy kimehessek hetkoznap?

Figyelt kérdés
hali hali... nem enged ki hetkoznap :S csak hetvegen pentek szombat vasarnap de en a baratommal akarok lenni hetkoznap is :D hogyan beszeljem ra hogy engedjen ki. de hazudnom kell hogy nem leszek baratommal.. már nem tom mit mondjakmar megprobaltam ugy hogy azt mondtam neki hogy anyu legyszi kimehetek kerlek?? baratnommel leszek :D de ezt mar nem veszi be mert mar egyszer elkapott!! :D heh! kijott es latta hogy ott a baratnom is de pasim is :P MITE TEGYEk?? JAJJ :D
2010. márc. 18. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
HÁny éves vagy?
2010. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
14
2010. márc. 18. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Megértem hogy nem enged ki. 14 évesen nem azzal kéne foglalkozni, hogy hogy verheted át a saját anyádat.
2010. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:D áá dehogy 17 vagyok :) :D tee csak vicc volt hehe! :D cak hogy mitfgosz irni! jaj mit tegyek ?:((
2010. márc. 18. 14:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
:|
2010. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:( segitsg kerlek!! :( széepen !! :)) puszi :-*
2010. márc. 18. 14:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 17 lennél, akkor nem írnál ilyen retard módon...
2010. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

17 évesen elég kevés eszed van!Szerintem te csak 14 vagy!

Egyébként meg őszinteség!

2010. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sztem ez tök vicces. leírod a sztorit de mindenhol idétlen smilek meg "heh" akkor msot örülsz neki vagy mi a f.sz? :D ezt komolyan, röhej. az meg a másik h hol vagy te 17? :| sehol :D csak elkezdtek osztani h még csak ennyi vagy akkor ne vágd át anyudat aztán gyorsan 17 lettél xD na mindegy.annyit mondok, 14évesen ne akarj kimenni.14évesen nekem pasim se volt :O cikimi?:D nembaj, most van, és nem kell titokba tartani h együtt vagyunk, mert anyám úgy gondolja msot már (17évesen) nem kell féltenie mindentől(mindenkitől) szal sztem várj pár évet még ;)
2010. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
oda állsz anyád elé és megmondod hogy b*szhatnékod van, szóval engedjen át a barátodhoz.
2010. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!