Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy egy ferfi 2éve egy olyan lány után sír aki nagyon sokszor megcsalta? Van ilyen?

Figyelt kérdés

5 évig voltak egyutt.

2 éve szakitottak a megcsalások miatt. Kb 5 kulonbozo emberrel csalta folyamatosan.

Másfél éve van egy uj barátnője(aki én vagyok) és állitólag engem szeret.

Ha osszefutunk a lánnyal véletlenul. Allandoan elvorosodik, zavarban van, abba hagyja a beszelgetest. Sőt volt mar olyan, hogy a szeme is csillogott.

Amikor probaltam errol beszelgetni vele akkor fel van haborodva. Hogy utalja őt... biztos hogy nem sir utana, én tiszta hulye vagyok hogy ilyeneket feltetelezek. Stb.


2016. aug. 8. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. nem zárta le a múltat

2. ő egy olyan típus, hogy ha belé rúgnak még talán, élvezi is

3. a szerelem teljesen elvette annak idején az eszét és nem vette észre, hogy bilibe lóg a keze, és ezek szerint a mai napig se

4. az, hogy képtelen veled ezt normálisan megbeszélni, tagad is ráadásul, ez is azt bizonyítja, hogy te csak egy olyan valaki vagy, aki ha ló nincs (tehát az ex), akkor jó a szamár is

2016. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van 1 2 nő olyan rafinált,hogy úgy állítja be a dolgokat,hogy még a megcsalást is kimagyarázza. A balek barátod meg el is hitte neki...
2016. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam ugyanilyen szituban, az exemmel. Elmesélte, hogy hányszor szakított vele a csaj, hány haverjával csalta meg, de 2 évvel később is ő volt az etalon, védte ezerrel... Ha visszafogadta volna a csaj, tuti, hogy vissza is ment volna hozzá. Végül nem ezért szakítottunk, de emiatt is lehetett volna, nem akarnék most is azon rágódni, hogy nem lehetek elég jó.
2016. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!