Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pasim es szeretem, o is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim es szeretem, o is szeret akkor megis miert hianyzik valaki mas?

Figyelt kérdés
Tobb eve vagyunk egyutt. Persze voltak kisebb nagyobb bajok, de tudom szamithatok ra ha baj van, gondoskodik rolam ha kell. Igaz gyakran ugy erzem hanyagol es kicsit lapos az egesz. Gyakran mas a nezopontunk de sokban hasonlo. Nem tudnam elkepzelni magam nelkule. Baj az itt annyi, hogy egy eve ismertem meg valakit, aki nem nyomul ram, de valami kulonos van koztunk. Nem tudom mi, de gyakran hianyzik es sokat gondolok ra. Tudom ha nem lenne parom akar jol meg lennenk egyutt. Elmulik ez valaha? Normalis ez?
2016. aug. 8. 19:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Voltatok mar ilyen helyzetbe? Mi lett a vege?
2016. aug. 8. 19:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Több év alatt mit értesz? A másik pasival milyen gyakran találkozol?
2016. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
5 ev. Munka helyen majdnem mindennap ha egyszerre dolgozunk, de van amikor egy hetig sem, mert o nem fo allasban van nalunk
2016. aug. 8. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:

"...mégis hiányzik valaki más...", vagy valami más: az ékezetek!

Visszatérve a kérdésedre a válasz az, hogy nem tudom, hogy elmúlik-e, mint ahogy más se tudja (mert honnan tudhatná bárki is), hanem az idő forrja majd ki!

2016. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Telefonon nincs ekezet..latod? Most sincs. Kosz szepen , gondoltam van akinek, van tapasztalata.
2016. aug. 8. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Én voltam így. Mindig is volt köztünk egy fura kötelék. Nekem volt barátom, de az emlékek és az élmények összetartottak minket, pedig ki is használt, de ez más tészta. A lényeg, hogy a másik fazon nem mert úgy közeledni és hát bennem is volt egy limit. Aztán lett barátnője, persze nekem rosszul esett ez. De én voltam a hülye, hogy nem léptem. Késő bánat, megmarad nekem egy szép érzelemnek. Viszont most már nem úgy tekintek rá, mint régen. Nem érzek haragot, sem féltékenységet, túlléptünk ezen :)
2016. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem van ez. Nekem kicsit több, mint 1 éve nem múlik el. Pedig csak kb. 4 havonta egyszer találkozom a másikkal. De olyankor mindig közeledik felém, keresi a társaságom, érdekli, hogy jól menjenek a dolgaim, ezért nem tudom teljesen túltenni magam rajta.

De a páromat nem hagyhatom el, nagyon sok okból, ő annyi mindent tett értem, hogy nem fogom egy másik férfiért, aki 4 havonta egyszer szépen mosolyog rám.

Nehéz, nagyon jó lenne, ha vége lenne, még egyszer muszáj vele taliznom, aztán többet lehet az életben nem látom, és akkor fog menni.


Amúgy ismeri a páromat is, nem közeledünk egymáshoz, csak emberi, ismerősi szinten, csak akkor, egy évvel ezelőtt, megvolt köztünk az a szikra. Simán, csak egy-két hivatalosabb beszélgetés alkalmával, és mind a ketten tudjuk, hogy a másik is érezte. Elég szörnyű ez az egész, közben meg valahol gyönyörű is, ez a láthatatlan vonzalom köztünk, hogy alig ismerjük egymást, mégis minden rezdülésemet érti és érzi, olvas a tekintetemből, míg a párom 8 év alatt nem képes erre sajnos :-(


(a dolog fricskája, hogy a hapsi sokkal szebb, magasabb, gazdagabb,intelligensebb, határozottabb, mint a párom, viszont a párom emberségből jeles, soha nem találkoztam nála odaadóbb, hűségesebb, családcentrikusabb férfivel. És ennek a történetnek itt a vége.)


Tehát: nem biztos,hogy el fogod felejteni a második pasit,ha egyszer megfogott, egy hullámhosszon vagytok, működik köztetek a kémia is, akkor szerintem, főleg amíg együtt dolgoztok, nem fogod tudni kiheverni.


Van ilyen. De ha még nincs gyereketek, nem vagytok házasok, szerintem érdemes lenne elgondolkodnod a szakításon, s az újjal utána belekezdeni...


Csak én már nem vagyok ebben a helyzetben.


Fontold meg az új élet elkezdését, de a párodat ne csald meg!

2016. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt es a torteneteket is. Azert egy jo tanacsom van nekem is..egyszer elsz es addig kel mig nem oregszel meg nehogy tul keso legyen:) Valahol ez magamnak is szol igen
2016. aug. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!