Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nehezen viseli h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nehezen viseli h lánybarátokkal megyek este inni és ide-oda, miért?

Figyelt kérdés

Hűséges vagyok, ők már régi barátok. Teljesen veszélytelenek, de ő mindig emiatt hisztizik?


Ti is voltatok már iylen helyzetben? Jogos a kiakadása?



2016. aug. 8. 22:27
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sose voltam. Vidd el őt is, hadd haverkodjon a barátnőiddel.

Fél, hogy félrekefélsz ittasan, ember.

26/F

2016. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a barátnődet hogy észre vegye hogy nem kell aggódnia. Én is voltam féltékeny így, de azért mert én nem tudtam volna menni,de előtte bemutatta őket. Egy lány észre veszi egy pár perc beszélgetésből ha valamelyiktől féltenie kell :)
2016. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányok sosem fogják megszokni, hogyha sok lány barátod van. Én ezzel nem tudok már mit tenni. Bizalom.
2016. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En elveztem, ah a baratom lanybsratai mind epekednek erte. De egyik se kellett neki. Aztan maguktol lekoptak erthetrtlen modon, amiota vagyok. Haha.

Szoval csak menj Te is es ha elottuk enyelegtek, csokoloztok , olelkeztek, akkor latni fogjak, h erted mennyire odavan es le fognak kopni ok is. Kitartas! Ne veszekedj. Az erosebb es kitartobb nyer! Ha veszekszel, feladod. Ha szepen lazan glortolsz es enyelegsz elottuk a baratoddal, akkor megsemmisulnek majd elobb utobb.

N

2016. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát... Ez mit jelent? Mindennap? Hetente? Engem is zavarna, pláne ha a barátom sose hívna magával.

Nekem sincsenek nagyon férfibarátaim, nem véletlenül.

2016. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
iylen helyzetben nem, max ilyenben
2016. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hetente, de mimdig mással :)

Engem abszolute nem zavar ha fiúkkal találkozik. :)

De ő mkndig hisztizik mert mindig inni megyek velük

2016. aug. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!