Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavarnak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavarnak ennyire az "exek"?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedek egy lánnyal, szimpatikusnak tűnik, borzasztóan illúzióromboló az, ha "feltűnik" néhány srác akivel pl. intim viszonyba került korábban az adott lány. Mégis miért kell bárminemű kapcsolatot tartani azzal ismerkedés mellett a lánynak, akivel korábban viszonya volt? Csak nálam alap dolog a "tiszta lap" - tehát hogy kb. semmi nyoma az exeknek az életemben, ha szeretnék ismerkedni egy lánnyal?

Természetesen kivételt képez, ha egy exével barátságban marad, és néha beszélgetnek, de azért a kavarópartnerek jelenléte nagyon lelombozó tud lenni.


Pl. most két hónapja vagyok együtt egy lánnyal, ez már egy kimondott dolog, tényleg nagyon jó vele, de mint kiderült, néha beszélget még FB-on egy csávóval, lájkolják egymás képét/megosztását, akivel korábban volt egy egyéjszakása.

Ezt mégis miért kell?


21/F


2016. aug. 9. 08:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt egy közeli barátommal egyéjszakás kalandom. De gondolom itt nem ez a helyzet

Figyelj Nem tudom, de ez a csaj nem komoly kapcsolatot akar /igényel

2016. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem, mert előtte nem voltak barátok. Alapvetően tényleg semmi gond a csajjal, jó a kapcsolat, de nem tudom, mennyire tekintsem ezt "tüskének", tulajdonítsak-e neki bármi jelentőséget, vagy amíg csak néha beszélnek, jobb a békesség... Nyilván nem akarok hisztis hülyegyereknek tűnni.
2016. aug. 9. 09:27
 3/25 Noren1989 ***** válasza:
67%

No, hát neki azért kell, mert a pali amolyan vésztartalék. Kipróbálta, tudja, hogy hogy teljesít, bármikor rendelkezésre áll, ha veled pl nem jön össze a dolog.


Személy szerint nem pártolom az ilyet, bizonyos jellembéli hibákra utal...


26/F, és nálam exezés sincs, szintén a "tabula rasa"-t pártolom.

2016. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

Nekem vannak ilyen tartalék pasik. Túl sok vizet nem zavarnak, nem találkozok velük soha, néha lajkolom a profil képüket, meg viszont, meg néha öt percet rám ír, hogy mi újság, azt is felszínesen, amolyan "helló van még pasid? Van? Akkor mindegy..." jelleggel.


Három éve vagyunk együtt barátommal, sosem zavartak be, azért tartottam meg őket, mert ha bármi lenne, van vmi tartalék. Szerintem neki is hasonló lehet. Ne láss bele túl sokat, főleg ha nem is találkoznak.

2016. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

3asnak igaza van. A lány valószínuleg tartalékolta az exet, ha esetleg kellene neki némi vigasz egy sikertelen kapcsolat után.

Én speciel az exek kozti barátságot se pártolom, mivel talán fél % esélye van a kozos megegyezéssel szakításnak. A tobbi helyzetben pedig valaki mindig tobbet fog akarni és reménykedni, illetve csúnya szakításnál szenvedni. Így meg az egész barátság dolog is eroltetett.

2016. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 4-es! Ez mégis mennyire korrekt dolog a pároddal szemben, véleményed szerint? Ez nem letámadás ill. kritika akar lenni, csak szimpla érdeklődés.
2016. aug. 9. 12:50
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem teljesen korrekt, mert mint írtam nincsenek befolyással a jelenlegi kapcsolatomra. Szerintem neki is vannak ilyen női talonba. Bár mi idősebbek vagyunk (25-30), szerintem a korosztályom jelentős részének van ilyen talon a sarokban. Pont azért mert nem könnyű találni egy jó partnert, aki vevő erre és megfeleltek egymásnak. Legalábbis nekem rengetegen mondták, hogy van "b terv" vigasztalódni, ha a komoly kapcsolat nem válik be. Ettől még semmi szerepük nincs a jelenben.
2016. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%

Hááát, személyiségfüggő. Az egyik exemmel és az akkori barátnőjével laktam albiban egy évig. Egy másik exemmel együtt dolgozunk egy pici cégnél, én ajánlottam be. A mostani lakótársammal réges régen, évekkel ezelőtt majdnem kavartunk (smár, tapi volt részegen többször, de mindig leállítottam). Mindig évek teltek el a dolog vége és az ilyen jellegű új alapokra helyezett kapcsolat között (munkatárssal csak egy év kb). Egyikkel se igazán van/volt gond, ami volt, az nem emiatt. Párom is elfogadta.


De van olyan exem, akivel nem lennék képes barátságban lenni, még haverságban sem. Próbáltuk is ráadásul, de nem ment... Az is jópár éve volt már, már a barátkozás időszak is...


Persze ez elég ritka, csak azért írom, hogy ilyen IS van, nem kell feltétlenül rosszra gondolnod.

2016. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

#4 fele noktol a gyomrom forog eskuszom. Csak nekem alap, ha van egy hosszu es komoly kapcsolatom, akkor nem tartok tartalekokat???

Ez nen valami spajzolas, a pasid nem targy, ahogy a kapcsolat sem a husrol kene csak, hogy szoljon amit beledtomkodnek amikor olyanod van.

2016. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 fru_ ***** válasza:
72%

Nem paráznék ezen, nem is parázok.

"Csak nálam alap dolog a "tiszta lap" - tehát hogy kb. semmi nyoma az exeknek az életemben, " - olyan nincs, hogy nincs nyoma- benne volt az életedben.


Most csak azért kizárni valakit teljesen, mert valamikor volt valami intim kapcsolatunk?


#4 meg rosszul gondolja, hiába tekint engem bárki a "tartaléknak" én meg nem tekintem magam annak.

2016. aug. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!